Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Specificno pitanje za PayPal i kupovinu na eBay preko istog...

[es] :: E-Kupovina :: Specificno pitanje za PayPal i kupovinu na eBay preko istog...

[ Pregleda: 2674 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mr_gee_fox
Filip Krsmanovic
Beograd

Član broj: 153895
Poruke: 24
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Specificno pitanje za PayPal i kupovinu na eBay preko istog...06.07.2009. u 15:00 - pre 180 meseci
Pozdrav,
Imam jedno specificno pitanje. Zapravo zeleo bih nesto kupiti preko PayPala na eBay-u. E sada ne znam koliko je to izvodljivo jer bih PP acc uzeo od rodjaka koji je u USA, a na njegovom PP acc stoji njegova adresa za shipment, a roba koja bi se uzela isporucivala bi se na moju adresu koja je u beogradu. Predpostavljam da bih morao da otvaram eBay acc...
Jel moze neko da mi pojasni kako to sve ide... ako nekog ne mrzi, bio bih mu zahvalan ako bi mogao malo detaljno da pjasni stvari vezane za takav nacin uzimanja preko eBay u kombinaciji sa PP acc (u ovom slucaju acc se ne vodi na moje ime niti ima bilo sta vezano samnom)....

I jedno podpitanje:
da li bi bilo izvodljivo da se na PP acc koji bih ja otvorio (naznacio bi da je austria u pitanju) mogla da se zakaci Banca Intesa Visa kartica? cuo sam da neki ljudi pricaju o tome ali ne znam kolko je to provereno


Hvala unapred
 
Odgovor na temu

nuno
Novi Beograd

Član broj: 14842
Poruke: 766
91.150.107.*



+7 Profil

icon Re: Specificno pitanje za PayPal i kupovinu na eBay preko istog...09.07.2009. u 09:01 - pre 180 meseci
po cemu je tvoje pitanje specificno? vec se pricalo o tome dosta

to dali mozes ili ne mozes najbolje se resava sa samim prodavcem, mnogi nece da prodaju na ebay-u pogotovu americkom, ako adresa sa paypal acc-a nije uskladjena sa onom na koju bi trebalo da salju robu a neki opet hoce, nema pravila pitas prodavce pa vidis sa njima, cak iako ne naglase druge nacine placanja ne retko pristanu i na to

intesina internet karta moze da se veze za paypal, opasnost blokiranja od pp-a uvek postoji, pa je preporuka da se ne drze velike pare na nameskom deviznom racunu, ali i sve oko toga imas ovde pisano u forumu posvecenom za platne kartice, pretraga je cudo
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Specificno pitanje za PayPal i kupovinu na eBay preko istog...

[ Pregleda: 2674 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.