Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ljudi trebaa mi pomoc oko admina....

elitemadzone.org :: MadZone :: Ljudi trebaa mi pomoc oko admina....

[ Pregleda: 1910 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejan92

Član broj: 186517
Poruke: 276
93.86.229.*



+7 Profil

icon Ljudi trebaa mi pomoc oko admina....03.07.2009. u 01:32 - pre 180 meseci
Ljudi imam klan vec duze vremena na kanterima(counter-strike 1.6)i ja sam head tog klana...e sad nikako nemozemo da kupimo nas cw server posto nismo svi iz iste drzave tj nismo svi iz srbije i neznamo kako da placamo mesecno...to se placa preko ziro racuna ali problem je u tome da likovi koji nisu iz srbije nemaju valutu dinare nego drugo nesto pa sad je problem sto on mora prvo da ide u menjacnicu pa da salje meni pare pa da ja saljem na ziro racun...e sad da nebi petljali i mnogo je komplikovano ja trazim ako neko ima ili ako neko zna gde mogu da nadem admina samo da mogu da pokrenem skriptu za vreme cw-a da mozemo da igramo ko ljudi...klan mi je bio na ivici raspada nekoliko puta zbog tog servera mi zakazemo neki cw i onda kad treba da igramo kazu nema cw-a posto je njin ser mogu da rade sta hoce,inace klan nije los i sto se tice igre i sto se tice drustvenosti tj svi smo dobri :D
pa ako neko zeli da mi da admina molim vas da mi stavite ovde ili se javite na [email protected]
Naravno pre igre uvek cu da pitam mozemoli da igramo dali vama treba ser znaci dobro ce mo se lsagati to je sigurno :D
Mozda je glupo sto ovako trazim admina ali ja ne znam vise kako da ga nademmm,a da ga kupimo nemozemo nikako!!!!PLZ HELP USSS!!!unapred hvala!
 
Odgovor na temu

dejan92

Član broj: 186517
Poruke: 276
93.86.229.*



+7 Profil

icon Re: Ljudi trebaa mi pomoc oko admina....04.07.2009. u 18:35 - pre 180 meseci
Zar niko...:(((
 
Odgovor na temu

dejan92

Član broj: 186517
Poruke: 276
93.86.212.*



+7 Profil

icon Re: Ljudi trebaa mi pomoc oko admina....12.07.2009. u 13:33 - pre 180 meseci
Nasao sam server yupyyyyyyyyyyy :DDD
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ljudi trebaa mi pomoc oko admina....

[ Pregleda: 1910 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.