Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preduzetnici - primanje para na ziro racun i nakon "zamrzavanja" radnje

[es] :: E-Poslovanje :: Preduzetnici - primanje para na ziro racun i nakon "zamrzavanja" radnje

[ Pregleda: 4733 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spartanac86
student
Jugoistocna Srbija

Član broj: 178865
Poruke: 93
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Preduzetnici - primanje para na ziro racun i nakon "zamrzavanja" radnje01.07.2009. u 19:39 - pre 180 meseci
Imam sledeci problem, u KPO knjigu je zavedeno da je klijent trebalo da plati fakturu jos u martu, ali ce on najverovatnije mnogo da kasni ako uopste i plati.

Sta se desava ako u medjuvremenu "zamrznem" radnju kod APR kako mi ne bi isli doprinosi, da li i posle zvanicnog datuma zamrzavanja mogu da primim te zaostale uplate na ziro racun firme??
 
Odgovor na temu

puska
Puskasevic Miodrag
Negotin

Član broj: 1231
Poruke: 345
91.150.118.*



Profil

icon Re: Preduzetnici - primanje para na ziro racun i nakon "zamrzavanja" radnje03.07.2009. u 12:33 - pre 180 meseci
Pa koliko ja znam ti ako privremeno odjavis radnju i odreknes se staza, tebi ziro racun radi svo vreme, tako da ne vidim prepreku u tome, ne bi smeo da izdajes nove racune, ali ako ti neko placa zaostali racun ne vidim u cemu bi to bio problem
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Preduzetnici - primanje para na ziro racun i nakon "zamrzavanja" radnje13.07.2009. u 13:43 - pre 179 meseci
Nema problema sa placanjima zaostalih dugovanja ali ne bi smeo da koristis za primanje novih uplata (ukoliko nisu npr. pozajmice za likvidnost sto regulises ugovorom o pozajmici).
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Preduzetnici - primanje para na ziro racun i nakon "zamrzavanja" radnje

[ Pregleda: 4733 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.