Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dvd recorder sony RDR-GX 210

[es] :: Multimedijalni uređaji :: dvd recorder sony RDR-GX 210

[ Pregleda: 2212 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lukaigane
dragan todorovic
čačak

Član broj: 158425
Poruke: 20
*.duga-net.com.



Profil

icon dvd recorder sony RDR-GX 21007.06.2009. u 16:19 - pre 181 meseci
Vec dve godine imam dvd recorder sony rdr gx 210 i sa njim imam svakakva iskustva,a vidim i još dva moja prijatelja...te hoće da čita,te neće da čita,te neće da finalizira-pa hoće...pa onda neće da izbaci disk posle finalizacije...pa moram da ga gasim...ovo ono,,,cirkus...ali vidim da je svako sa ovim modelom imao gomilu problema...za divno čudo,on još melje i još radi...na njega i ne gledam diskove jer on više ne čita nego što čita..ima li ko iskustva sa ovom vodenicom? pozdrav
 
Odgovor na temu

holononi

Član broj: 163572
Poruke: 658
91.148.85.*



+5 Profil

icon Re: dvd recorder sony RDR-GX 21014.06.2009. u 08:58 - pre 180 meseci
Ja sam imao slična iskustva sa RDR GX 220 pa sam ga vratio dok je bio pod garancijom. To je najsigurnije rešenje kad su u pitanju DVD rikorderi bez hard diska. Pre nego što s njim usrećiš neku besposlenu kantu za djubre, probaj da proveriš

- Da li radi sa novim DVD diskom. DVD RW diskovi su obično deklarisani na 1000 RW ciklusa. U praksi to iznosi oko 10. Ukoliko radi bez problema sa novim diskovima, ostaje ti da ih češće menjaš, pa koliko bude radio.

- Ukoliko ima prašine, paučine i čega već, uredjaj treba očistiti. Ukoliko ne umeš sam, ovlašćeni servis će to uraditi.

 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: dvd recorder sony RDR-GX 210

[ Pregleda: 2212 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.