Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

telekom family plus za i protiv

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: telekom family plus za i protiv

[ Pregleda: 3885 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gogi100
Goran Ljubic

Član broj: 40722
Poruke: 1064
93.86.166.*



+3 Profil

icon telekom family plus za i protiv28.05.2009. u 17:39 - pre 181 meseci
Dakle koristim skoro sve telekomove usluge: IPTV, ADSL click 2, postpaid BEL150 jedan broj, pre paid jedan broj osnovni i fiksni telefon. Interesuje me da li je family plus paket za mene? Da li cu smanjiti troskove? Mesecno za fiksnu i mobilnu telefoniju placam oko 6000din, od toga za adsl,iptv i fiksnu telefoniju oko 3000din,a ovaj ostatak do 6000 za moj postpaid broj kako kad. Da li ja mogu koristiti ovaj paket ako sam bel150 postpaid korisnik?
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: telekom family plus za i protiv28.05.2009. u 21:57 - pre 181 meseci
Pa to sve zavisi koga i koliko zoves sa tog bel150. Ako predjes na ovo - imaces manje 750 din pretplate (bel150) ali i besplatne minute i poruke iz te pretplate neces imati, vec ce te svaki razgovor kostati uspostava veze + cena minuta.

Vodi racuna takodje da se ugovor potpisuje na min 24 meseca, i nema prelaska na drugu tarifu.

Sve ostalo procitaj na
http://www.telekom.nadlanu.com.../Usluge.aspx?ac=solo&br=42
(oko prelaska sa postpaid, prepaid i slicno).

Ukoliko imas puno poziva sa fiksnog ka ta dva mobilna i obrnuto, onda bi moglo i da ti se isplati... opet, sve zavisi kakva je tvoja potrosnja - tj. na sta najvise trosis, i koliko duge razgovore imas kod tog bel150 profila koji kao sto kazes te izadje oko 3000 mesecno (inace, za te pare imas mix 3000 tarifu sa 1500 min i 1500 sms - tako da ne znam sta radis na bel150, pretpostavljam da ne potrosis toliko minuta i poruka?)

Inace po meni je trenutno mybel najbolja postpaid tarifa za one koji ne trose previse (ne bih rekao i za tebe) - za 500 din 150 minuta i poruka, uspostava veze od samo 1.5 din i sekundno tarifiranje, gprs od 2 pare - mislim da nema bolje (barem u mts ponudi).
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
79.101.87.*



+21 Profil

icon Re: telekom family plus za i protiv29.05.2009. u 02:29 - pre 181 meseci
^ Jedino sto je tih 150 minuta samo za pozive u okviru mt:s mreze, sto MyBel onda i ne cini bas atraktivnim. A nema ni mogucnost dodavanja 3 "friends & family" broja...
Tako da ipak hvala na "povoljnostima"


PS
Mislim da je za studente ubedljivo najbolja ponuda ETC paket
A posto mogu da uzmu 4 broja na svoje ime - eto resenja i za porodicu

Citat:
Za samo 30 dinara mesečne pretplate studenti imaju sledeće pogodnosti:

Svi članovi biz:net grupe ETC-a dobijaju BESPLATAN PRETPLATNIČKI BROJ
(1 do 4 kom.)!

Uspostava veze se NE NAPLAĆUJE, za razliku od svih ostalih prepaid i postpaid tarifa koje su trenutno aktuelne.

Svi razgovori se tarifiraju u sekundama bez zaokruživanja. Zauzeće ili poziv na koji nije odgovoreno se ne tarifira.

Svi korisnici imaju mogućnost dobijanja pretplatničkih brojeva u nizu.

Svi korisnici imaju mogućnost integracije postojećih brojeva iz mt:s mreže ( postpaid i prepaid ).

Svi korisnici biz:net grupe ETCa imaju mogućnost skraćenog biranja – pozivanje brojeva u grupi na poslednje 4 cifre broja (za slanje SMS se koristi ceo broj).

Svi korisnici u okviru biz:net grupe ETC -a imaju po 10 MB besplatnih podataka za pretraživanje WAP i internet stranica.

Za međunarodne pozive primenjuju se važeće međunarodne tarife za postpaid korisnike.

Od 1. decembra provera stanja za korisnike ETC NET-a omogućena je i upotrebom kratkog koda *797# (provera je besplatna) ili slanjem poruke STANJE na broj 797 (30 besplatnih provera mesečno).

Pozivanje brojeva specijalnih službi (92 - policija, 93 - vatrogasci i 94 - hitna pomoć) je besplatno.

Pozivi na brojeve servisa koje nudi Mobilna telefonija Srbije se ne naplaćuju. To su: 789 korisnički servis mt:s, 711 Govorna pošta. Svi pozivi na ove brojeve su besplatni ukoliko zovete sa Vašeg mobilnog telefona.




Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.kbcnet.co.yu.



+257 Profil

icon Re: telekom family plus za i protiv29.05.2009. u 08:35 - pre 181 meseci
Kvaka, potpuno si u pravu, nisam video stavku 150 min "u okviru mreze"!!! To je ono sto cini ovaj paket mnogo manje povoljnim nego sto sam mislio....

A ovo za studente je apsolutno tacno... samo bi trebalo mozda napomenuti da je to (manje/vise) standardna "biznet 300" tarifa.

Nazalost, moras imati nekog studenta da bi to koristio :)


Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: telekom family plus za i protiv

[ Pregleda: 3885 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.