Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom: Porodicni i Family plus paketi

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Telekom: Porodicni i Family plus paketi

[ Pregleda: 7071 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Telekom: Porodicni i Family plus paketi26.05.2009. u 22:49 - pre 181 meseci
Family plus - paket koji spaja porodicu
Utorak, 26. maj 2009.

Telekom Srbija predstavio je jedinstvenu uslugu na telekomunikacionom tržištu Srbije - paket Family plus, koji objedinjuje usluge Interneta, fiksne i mobilne tehnologije, a donosi značajne uštede domaćinstvima.

Uštede su omogućene povezivanjem najmanje dva mobilna post pejd broja i fiksne linije iz nacionalne numeracije u jedinstvenu grupu, u okviru koje cena međusobnih razgovora iznosi nula dinara po minutu.

Ukoliko se izabere i jedan od šest Open ADSL Click paketa, koji se trenutno nalaze u ponudi Telekoma Srbija, korisnici formiraju Family plus paket, koji u potpunosti mogu da prilagode svojim potrebama.

Prema analizama potrošnje prosečnog domaćinstva, korisnici ovog paketa plaćaće pet puta manje za troškove telekomunikacionih usluga, a moguće je ostvariti duže razgovore unutar grupa.

"Osmišljavanjem Family plus paketa koji objedinjuje gotovo sve usluge Telekoma Srbija, želeli smo da dodatno izađemo u susret našim korisnicima i omogućimo im da koriste naše usluge po najpovoljnijim cenama", rekao je prilikom predstavljanja ovog paketa u utorak, Vladimir Lučić, direktor direkcije za komercijalne poslove Telekoma Srbija.

Family plus paket naručuje se preko Telekom express-a na broj 064/790, dostavlja se na kućnu adresu, a može se i preuzeti u nekoj od Telekomovih poslovnica.

Tačna cena ove usluge zavisi od cene ADSL paketa koji korisnik izabere, kao i dodatnih usluga.

(MONDO)
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi26.05.2009. u 22:56 - pre 181 meseci
Čitajući http://www.telekom.nadlanu.com.../Usluge.aspx?ac=solo&br=41

vidim da se paket ostvaruje sa min. 2 MTS postpaid broja, 1 fixnom linijom i 1 CLick ADSL paketom. Ne koristim ADSL, već cable-Net na svim lokacijama; paket nije moguć bez ADSL-a. Sem toga, MTS brojevi moraju da budu u okviru Family paketa, a ne MIX, BEL ili neki drugi.

Evo i cena: http://www.telekom.nadlanu.com.../Usluge.aspx?ac=solo&br=42
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi26.05.2009. u 23:09 - pre 181 meseci
owim, vidi se da ne pratis sajt mts-a... na naslovnoj imas baner, vodi na vest od pre 7 dana:
http://www.mts.telekom.rs/index.php?ID=202&Type=1#163

Takodje sam na mondo forumu objasnio koliko to jos kosta po pozivu... ako nemas adsl, ostaje ti taj porodicni paket koji nije bas toliko povoljan koliko izgleda:
[qoute]
Uspostava veze pri svakom pozivu sa fiksne/mobilne linije iz paketa Porodični paket 2,90 din.
Za svaki započeti razgovor tarifni interval je 60 + 1s
[/quote]

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi26.05.2009. u 23:35 - pre 181 meseci
Citat:
vidi se da ne pratis sajt mts-a

Upravo tako! Zašto bih ga pratio? Nema korisnik informacija, a mnogo toga je pogrešno, neažurno ili neistinito.

Porodični MTS paket je bezveze (+ Slobini komentari oko prebacivanja na TOKI tarifu). Proveo sam danas celo pre podne na aerodromu čekajući gosta iz Britanije, iskoristio vreme da s laptopa + WiFi se čujem sa nekoliko ljudi iz Evrope i USA. Da, moj VoIP provajder daje free pozive na fixne telefone :-). I sve više prijatelja koristi Fring na mobilnom. Moje ukupne komunikacije su značajno pojeftinile u poslednjih nekoliko god, a da daleko više podataka prenosim i više razgovaram u pokretu. :)
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi26.05.2009. u 23:37 - pre 181 meseci
Šta je ovde toliko skupo? OK mi je da se plati 2,9 kao uspostava veze, ne pratim mnogo cene ali je tu negde i običan postpejd. Ajd objasni tačno, da ne jurim Mondo forume, šta je to što povećava cene a ne vidi se na prvi pogled?
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
93.86.225.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 05:21 - pre 181 meseci
Skupo je sto placas po svakoj liniji 250 dinara mesecno (za te pare imas mix 250 sa 60 minuta i 60 sms) i jos treba da placas 3.42 din (sa PDV-om) uspostavu veze. Govorim o porodicnom paketu.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.87.186.*



+21 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 07:37 - pre 181 meseci
Citat:
Joker: Skupo je sto placas po svakoj liniji 250 dinara mesecno

To važi za "Porodični paket".

"Familiy plus", o kome je ovde reč, je ipak različit jer je:

Mesečna pretplata za prve dve linije=1,00 dinar po svakoj liniji
Svaka sledeća linija je 99,00 + PDV


Svaki započeti razgovor između članova košta 2,90+PDV (uspostava veze) + 0,00 dinara / minut

...

Citat:
Svaki ostvareni poziv sa fiksne ili mobilne linije u okviru paketa prema bilo kojoj od ostalih linija uključenih u paket tarifiraće se po ceni od 0 dinara po minutu razgovora, uz naplatu uspostave veze za svaki poziv.




Citat:
Kao nosilac ugovora određuje se jedan od korisnika u okviru Family Plus paketa koji potpisuje ugovor u ime ostalih korisnika iz paketa. Prilikom zaključenja ugovora, kao i tokom minimalnog trajanja ugovora, korisnik ima mogućnost izbora i promene svih Click ADSL paketa iz ponude Telekoma Srbija. Broj mobilnih linija koje želite da uključite u paket nije ograničen.
U slučaju raskida ugovora o korišćenju usluge Click ADSL koja je uključena u Family Plus paket, korisnik prelazi na korišćenje paketa – Porodični paket, uz obavezu da isplati preostale mesečne pretplate za uslugu Click ADSL.

Pretplata i ostvareni saobraćaj na mobilnim linijama fakturišu se kroz račun za mobilne servise.
Saobraćaj sa fiksne linije (koja je uključena u Family Plus paket), a koji je realizovan ka pretplatničkim linijama koje nisu uključene u ovu uslugu, tarifiraće se u skladu sa važećim cenovnikom Telekom-a Srbija. Ovaj saobraćaj i osnovna mesečna pretplata za fiksni telefon, kao i saobraćaj sa fiksne linije realizovan ka dvema izabranim mobilnim linijama (koji je u iznosu od 0,00 dinara), biće prikazani na jedinstvenom redovnom računu za tu fiksnu pretplatničku liniju i biće dostavljeni korisniku nezavisno od računa za mobilne servise. Pretplatu za Click ADSL paket plaća nosilac ugovora za Family Plus paket.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
93.87.185.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 09:14 - pre 181 meseci
Da si pazljivo procitao moj posto do kraja, u poslednjoj recenici bi nasao da to sto pisem se odnosi na porodicni paket.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.kbcnet.co.yu.



+257 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 09:37 - pre 181 meseci
Da, kvaka, upravo pricamo o tome da ako nemas adsl od telekoma da to i nije toliko jeftino.. tj. 500 din +pdv pretplata, plus svaki razgovor u grupi 2.90+pdv... Mozda je jeftinije nego nesto drugo, ali nije bas 0 din/min kako se reklamira....

Znaci, ako imas telekom adsl, tebi je razlika u odnosu na porodicni paket - samo cena pretplate (malo li je na ovu skupocu :), tj. family plus = adsl +porodicni paket - pretplata na prva dva broja.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
212.200.215.*



+21 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 10:27 - pre 181 meseci
Izvinjavam se što nisam dobro pročitao naslov teme


????
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
195.252.116.*



+257 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 10:48 - pre 181 meseci
^^ Kvaka, ne prica se uvek u temi samo o naslovu teme.... nekad se i cita ono sto je neko napisao..
Citat:

ako nemas adsl, ostaje ti taj porodicni paket koji nije bas toliko povoljan koliko izgleda:

pa je diskusija otisla na tu stranu....
:)


Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
212.200.215.*



+21 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 10:58 - pre 181 meseci
... eto ja imam i ADSL i IPTV i svašta nešto od omraženog Telekom/mt:s-a pa sam se potpuno naivno uključio u "diskusiju"...
A i nisam odavno bio na ovom forumu pa sam zaboravio da je ovde u pitanju uvek samo jedna te ista tema pljuvačina po dotičnom operateru.

 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
195.252.116.*



+257 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 11:03 - pre 181 meseci
A gde KONKRETNO u ovoj temi ima "pljuvacine"? Ja nesto nisam primetio, mozda je i ima ali ja stvarno nisam primetio?

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.telenor.co.yu.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 11:55 - pre 181 meseci
Evo ja cu da promenim naslov teme, mislim da je to najbolje, jer ovde pricamo o istoj tarifi, samo sto Telekom korisnicima njihovog ADSL-a daje popust pretplatu za prva dva broja u porodicnom paketu.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi27.05.2009. u 16:48 - pre 181 meseci
Onda je bolje da se tema razdvoji pa ovde nastavi o Family plus paketima a Porodični paket bi mogao da se komentariše u nekoj drugoj temi. Ovde je ionako prva poruka bila o Family paketima pa je bolje da se ne mešaju priče.

U svakom slučaju mi liči da je paket pristojan, tu podrazumevam da se ima ili uzme neki Click ADSL. Naravno, nekome će da bude prilično dobar, nekome neće da znači ništa ali je po meni ponuda sasvim OK.
 
Odgovor na temu

petru
Petru Teodosin
Srbija

Član broj: 7611
Poruke: 54
79.175.115.*



+1 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi29.05.2009. u 02:47 - pre 181 meseci
Evo, ja cu se izviniti u ime svih onih koji pljuju po Telekomu. Mozda gresimo, ali se meni cini da su sledece stvari istinite:
- sve cene se daju bez PDV-a, sto je karakteristicno za hohstaplere.
- igrarije sa razlicitim stvarima koje se zovu isto ili skoro isto (porodicni - family), da bi se ljudi sto vise zbunili
- tvrdi se da ako platis 3,4 din po pozivu, da je to "besplatno"
- "brzi ADSL" - jako precizan izraz
- generalno je na telekomovom sajtu veoma tesko pronaci koja je prava cena, van "promotivnog perioda"

a sto se "zadovoljnih korisnika" tice - nisam uspeo jos nijednog da navedem da mi isproba nesto, da izmeri koliko traje dok se upuni strana sa jednog odredjenog linka (cak ni dobrog kolegu!)
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
87.116.158.*

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi29.05.2009. u 07:47 - pre 181 meseci
^ Sve ovo što si napisao bez svake sumnje stoji, ali odnosi se i na 80% firmi u SRB, privatnih / državnih, kako god, čime god da se bave (ne ulazeći sada u kvalitet usluge, već način prodaje svojih proizvoda). Kad bolje razmislim, tako je i u svetu. Muku sam mučio da nađem koliko ću plaćati D2 mobilnog operatera u Nemačkoj posle promocije koju sam imao pre par godina. :)
 
Odgovor na temu

maxxxic
tech , CHM
Kruševac / Beograd

Član broj: 133312
Poruke: 158
79.101.234.*



+3 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi29.05.2009. u 11:59 - pre 181 meseci
ovi paketi su direktan "proizvod" Telekom-ovog višegodišnjeg monopola u Srbiji , fiksna tel. -> mobilna tel. -> internet !!!

takođe mislim da su ovakvi paketi još samo jedan način Telekom-a da "zarobi" svoje "korisnike" na još 2 godine , pošto nakon situacije sa "greškom (!?!?) uvećanim" računima za April 2009 ( za postpaid MT:S i Telekom fiksni ) samo teške budale ili osobe koje su direktno vezane za Telekom (direktno ili indirektno) će da koriste ove pakete !!

pored fiksnog tel. koristim i Telekom adsl (pošto sam samo kod njih mogao da dobijem digitalni port) a posedujem i pripaid MT:S broj , star 10-ak godina , tako da sam ja "idealan" kandidat za ove pakete , pa sam malko i "razmišljao" o istim ;-)
ni u ludilu ne bi' pristao na Ugovornu obavezu na više od 3 meseca ( neke probe radi bi pristao na najviše 3 meseca ) a kamoli na 2 godine lol


X-WirelessUser

Reci NE - RTS Pretplati - Siri dalje u potpisu !
 
Odgovor na temu

petru
Petru Teodosin
Srbija

Član broj: 7611
Poruke: 54
*.adsl-a-2.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi02.06.2009. u 04:20 - pre 181 meseci
Po mom skromnom misljenju, treba bezati od svih koji bi da te obavezu na neki period. Morali bi mi, potrosaci, da svojim ponasanjem vaspitavamo drugu stranu ili da to bar pokusamo. Bolje i pokusaj nego da blejimo u stadu. Ako vidis da je neko hohstapler, radi s njim samo ako ne moze drugacije. Ja licno (a znam jos par takvih) napr. izbegavam da kupujem u prodavnicama gde se mnoge cene zavrsavaju na 90 ili cak 99 para. Izuzev ako mi treba nesto sto ima samo kod njih..

 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Telekom: Porodicni i Family plus paketi10.05.2010. u 06:59 - pre 169 meseci
Nidža je spomenuo da možda ima smisla Family plus usluga sa objedinjavanjem neta, fixne i mobilne u porodici.

Ponuda je ovde: http://www.telekom.nadlanu.com.../Usluge.aspx?ac=solo&br=41

Koliko sam uspeo da razumem, kod mobilnih brojeva ovog paketa nije moguće birati tarifu, već su svi na nekoj istoj tarifi koja je skupa (minut preko 6 din bez poreza, uspostava veze), dok je besplatno unutar grupe. Ako grešim i neko ovo koristi i video je dobre strane, neka napiše svoje iskustvo! :)

======

U međuvremenu sam pozvao 9813 i saznao da ova usluga Family Plus više ne postoji, iako se nalazi na sajtu.


[Ovu poruku je menjao owim dana 10.05.2010. u 08:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Telekom: Porodicni i Family plus paketi

[ Pregleda: 7071 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.