Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Resiti problem pomocu S-Video kabla i video miksete a sve to vezati na Pc

[es] :: Video produkcija :: Resiti problem pomocu S-Video kabla i video miksete a sve to vezati na Pc

[ Pregleda: 3947 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nindza@
WwW - Nis,Bg

Član broj: 57064
Poruke: 367
*.junis.ni.ac.rs.



+6 Profil

icon Resiti problem pomocu S-Video kabla i video miksete a sve to vezati na Pc25.05.2009. u 13:21 - pre 180 meseci
Postovanje

Imam jedan malo veci problem, u vezi povezivanja 3 kamera jedne video miksete i jednog racunara Da li je moguce da povezem tri kamere, koje vezem na video miksetu zatim da iz video miksete preko S-Video kabla dovucem do racunara, i da posle preko PVR3000 TV Kartice pozovem taj signal.

Kada bi sve ovo uradio i dobio signal na racunar, pozeljno bi bilo da se taj signal vidi u Windows Media Encoder 9 kako bih taj signal mogao da posle prosledim dalje...


Ovo mi je jedan od resenja koje nisam siguran da li moze 100% funkcionise pa zato molim za pomoc...


A kao drugo moguce resenje je isto jedan racunar, isto 3 kamere, 1 FireWire 1394 kartica na koje su vezane te 3 kamere, i software mikser koji mi preporucite, i na kraju isto Windows Media Encoder 9 za sredjivanje na dalje.

Hvala vam unapred
Ako zelite nesto da promenite na bolje, krenite da razmisljate kako bi ste to uradili . . .
 
Odgovor na temu

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
89.216.158.*



+11 Profil

icon Re: Resiti problem pomocu S-Video kabla i video miksete a sve to vezati na Pc26.05.2009. u 22:50 - pre 180 meseci
Negde sam na ovom forumu našao jedan programčić ali sada ne mogu da ga nađem da me ubiješ. Probao sam taj programičić i OK je radio. Taj program može da miksuje video sa 3 DV kamere i jedan video iz integrisanog player-a. Klasičan video misker u software-skoj verziji i koji ne zahteva neki poseban hardware, sem FireWire kartica.

Ne znam kako se zove program ali je sličan ovom:

http://www.vanillaon.com/index.php?goURL=/products/mp_main.php
 
Odgovor na temu

nindza@
WwW - Nis,Bg

Član broj: 57064
Poruke: 367
77.46.249.*



+6 Profil

icon Re: Resiti problem pomocu S-Video kabla i video miksete a sve to vezati na Pc27.05.2009. u 00:39 - pre 180 meseci
Bas sam nameravao da napisem o Dvmixer Pro na koji sam u medju vremenu naleteo na internet, skinuo sam ga i istestirao sve sto je moguce u trial verziji i mogu reci da je pun pogodak, bas ono sto je meni potrebno ali kada sam video cenu totalno je opravdavajuca tako da cemo videti...

DVMixer PRO moze da radi sa vise Tv kartica u isto vreme, tako da jedino sto je potrebno dobar PC sa par tv kartica malo boljih naravno ili FireWire, razume S-video, Composite cable tako da vam je video mikseta kao hardware suvisan jer na DVMixer PRO mozete povezati 5 max kamara ili ubaciti nekog materijala sa vaseh racunara ili mreze...

Svaka pohvala za progam :

DVMixer Pro


Kao drugu moguce software resenje je CutFour 2 ali nisam stigao da ga testiram, ako budem stigao napisacu nesto vise o njemu ali po onome sto pise na sajtu, je takodje veoma zahvalan program...

CutFour


Hvala na pomoci Fac Ut Vivas , i nadam se da cemo malo prosiriti diskusiju oko software mixer-a
Ako zelite nesto da promenite na bolje, krenite da razmisljate kako bi ste to uradili . . .
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Resiti problem pomocu S-Video kabla i video miksete a sve to vezati na Pc

[ Pregleda: 3947 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.