Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

trazim polovnu video miksetu ako je moguce Panasonic AVe 7

[es] :: Video softver :: trazim polovnu video miksetu ako je moguce Panasonic AVe 7

[ Pregleda: 5997 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hotkrusevac
Aleksandar Sargic
Krusevac

Član broj: 66373
Poruke: 5
*.vdial.verat.net.



Profil

icon trazim polovnu video miksetu ako je moguce Panasonic AVe 731.08.2005. u 01:43 - pre 226 meseci
Ljudi, 6 meseci pokusavam da pronadjem i kupim video miksetu u vrednosti oko 500 evra. Na NET-u stalno vidjam miksetu koja mi treba a to je n.p.r. Panasonic AVE7 i ona kosta od 300 USA dolara do 300 funti, a u proseku 300 evra. Nemam nacina da je dovucem iz inostranstva a u nasim prodavnicama se mogu naci miksete od 2000 do 5000 evra.

Ima li neko bilo kakvu informaciju da neko prodaje polovne video miksete ili jos bolje da li neko zna za neki software koji vrsi slicnu funkciju????
Potrebna mi je luma key funkcija za izbacivanje logotipa.
hotsharga
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: trazim polovnu video miksetu ako je moguce Panasonic AVe 731.08.2005. u 06:38 - pre 226 meseci
Pozdrav,

kada je racunar u pitanju, mora imati RT karticu, tj. multiprocesorsku karticu za videomontazu, tek sa time mozes racunati na Lumu. Postoji i jos jedna stvar a to je Genlock, na vecini televizija ga koriste za izvlacenje kairona, potpisa i loga u verziji Amige, tako je najjeftinije. Ja ne koristim miksetu sa lumom (imam Panasonic 10) jer mi to nesto slabo funkcionise kada su slova u pitanju ali logo mogu drzati bez problema.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: trazim polovnu video miksetu ako je moguce Panasonic AVe 7

[ Pregleda: 5997 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.