Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Asus LAPTOPom ?

[es] :: Laptopovi :: Problem sa Asus LAPTOPom ?

[ Pregleda: 1394 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kirovljeva

Član broj: 78453
Poruke: 5
93.86.47.*



Profil

icon Problem sa Asus LAPTOPom ?17.05.2009. u 14:11 - pre 182 meseci
Ovako, kupio sam laptop pre 6 meseci Asus AP314. Sve radi super, sljaka extra, brzina vrh... Nikakvih zemarki u radu nemam... Ali poslednja 2 meseca se pojavio jedan problem prilikom podizanja monitora na laptopu i spustanja. Ako odstoji duze vreme otvoren ili spusten i kad hocu da ga zatvorim toliko je tesko zatvoriti ga da na kraju nesto pukne i zatvori se (pukne citajte "PUUUKNEEE!"). Plasim se da ako uskoro nesto ne ucinim da ce nesto stvarno puci posto ovaj zvuk ni malo ne lici na normalno krckanje laptopa i njegove plasite, vec bas puca kao kad udarite sveskom od sto... Vise mi izgleda kao da se nesto osusilo i sad ne moze lako da se otvara iz zatvara lagano... Dali je nekome mozda poznat ovako slican problem i sta da uradim ? Preporucili su mi da odnesem na pregledu ******* posto je pod Garancijom, a ja im bas ne verujem da ga nece rascerupati posto ce ga zadrzati 2 dana... A na njemu polazem ispite iz programiranja...

Mod Edit: Zabranjeno je navoditi imena domacih kao i firmi iz susednih zemalja sa predstavnistvima u Srbiji koje se bave trgovinom hardverom.

[Ovu poruku je menjao Binary Mind dana 17.05.2009. u 21:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Moderator
Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+3779 Profil

icon Re: Problem sa Asus LAPTOPom ?17.05.2009. u 20:30 - pre 181 meseci
Savet je da ipak odneses racunar u neki ovlascen servis, ma koliko ti se ta opcija ne dopadala. Rascerupace ga u svakom slucaju onoliko koliko to bude bilo potrebno jer se ocigledno nesto zaglavilo...
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Problem sa Asus LAPTOPom ?17.05.2009. u 23:22 - pre 181 meseci
Da nije flat kabl? :)

U svakom slucaju posto ti je racunar u garanciji cemu razmisljanje - odnesi ga na servis, ili sacekaj da ti crkne to nesto (flat kabl?) pa onda nek ti menjaju laptop... :) Isto ti se vata.

 
Odgovor na temu

kirovljeva

Član broj: 78453
Poruke: 5
93.86.47.*



Profil

icon Re: Problem sa Asus LAPTOPom ?18.05.2009. u 00:42 - pre 181 meseci
Nosicu u servis. HVALA ;)
 
Odgovor na temu

Darije
Stomatolog
Belgrade, SRB

Član broj: 35151
Poruke: 261
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Problem sa Asus LAPTOPom ?18.05.2009. u 11:30 - pre 181 meseci
verovatno sarke koje povezuju ekran sa kucistem zapinju (ili su se odvalile sa mesta gde se srafe) pa tako vrlo cesto pukne i plastika koja je oko njih...to bi trebalo da se desi laptopu posle 4-5 godina upotrebe a ne posle 6 meseci...nema vise kvaliteta nigde...

Nosi u servis bez daljnjeg

poz
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Problem sa Asus LAPTOPom ?

[ Pregleda: 1394 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.