Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne mogu da importujem video na windows movie maker

[es] :: Video softver :: Ne mogu da importujem video na windows movie maker

[ Pregleda: 2212 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jodzewsky
Pravnik

Član broj: 215595
Poruke: 14
*.crnagora.net.



Profil

icon Ne mogu da importujem video na windows movie maker06.05.2009. u 01:48 - pre 181 meseci
Ubacio sam neke snimke sa mobilnog i htio bih da ih dotjeram(skratim vrijeme trajanja,izbacim nepotrebne dijelove i sl...)ali mi kaže "...is not a supported file type, and it cannot be imported into Windows Movie Maker"...Mogu importovati video sa digitalnog recimo,a ovi sa mob-a su mi u MP4 formatu.Preko real player-a može da mi reprodukuje ton i sliku ,ali preko winamp-a koji mi je početni program ne može,bude tona malo bez slike pa prekine!Ovim snimcima sa digitalnog su prikazane slike od datog videa,a ovima samo ikonica programa(realplayer-a).Kako da importujem te snimke sa mobilnog na windows movie maker,u čemu može biti problem??
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
77.237.105.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Ne mogu da importujem video na windows movie maker07.05.2009. u 23:50 - pre 181 meseci
Citat:
"...is not a supported file type, and it cannot be imported into Windows Movie Maker"

ova poruka kaze da takav fajl nije podrzan i da ne moze.

Citat:
neke snimke sa mobilnog i htio bih da ih dotjeram(skratim vrijeme trajanja,izbacim nepotrebne dijelove i sl...

program Free Video Dub moze da secka razne vrste fajlova. besplatan je. mislim da ces u njemu moci bez problema da izbacis nepotrebne delove iz tih snimaka.
 
Odgovor na temu

Zokii1983

Član broj: 47257
Poruke: 58
*.cpe.mountaincable.net.



Profil

icon Re: Ne mogu da importujem video na windows movie maker11.05.2009. u 01:10 - pre 181 meseci
windows movie make ne moze da radi sa video formatom koji pokusavas da importujes

dobra ideja je da ovo odradis sa nekim drugim software-om...a ako bas mora wmm pogledaj ovu temu

http://www.windowsmoviemakers....ums/ShowPost.aspx?PostID=37664
Posle svega što sam prošao noću teško zaspim.
A preko dana naspem, tu i tamo i povučem,
samo malo da se sredim, nisam ja navučen.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Ne mogu da importujem video na windows movie maker

[ Pregleda: 2212 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.