Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ADSL pucanje veze

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL pucanje veze

[ Pregleda: 4273 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bizzy86
Novi Sad

Član broj: 94548
Poruke: 133
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon ADSL pucanje veze02.05.2009. u 13:10 - pre 181 meseci
Pozdrav,

imam problem sa adslom zbog toga sto mi se spliter nalazi pre modema a ne pre svih telefona u kuci. Mislim da mi zbog toga puca veza ali me interesuje i vase misljenje. Nazalost nemoguce mi je staviti spliter pre svih telefona pa da dovucem kabl do modema pa me interesuje da li cu postici isti efekat dodavanjem splitera ispred svakog telefona u kuci.

P.S. Promenio sam modem tako da sigurno nije do njega :)

Hvala
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: ADSL pucanje veze02.05.2009. u 14:07 - pre 181 meseci
Ne moraš baš spliter, staviš filter pre svakog telefona i rešen problem.
 
Odgovor na temu

ki111er

Član broj: 158867
Poruke: 381



+53 Profil

icon Re: ADSL pucanje veze02.05.2009. u 15:01 - pre 181 meseci
Posto se i meni desavalo pucanje veze, trazio sam po raznim forumima, svadjao se se u Telekomu, Korisnickom servisu i konacno nasao kvar. Mene je modem zaje**avao. Promenio sam ih 7-8 i tek kada sam zaduzio onaj ruzicacti modem tada je prestala moja muka (doduse to je potrajalo 6 meseci) i bio sam zadovoljan korisnik do 30. marta t.j. prekjuce sada cekam da prodje ovaj praznik i idem na kabl. brze je za iste pare i potpisujem ugovor na mesec dana. Predlazem ti da trazis ruzicasti modem njih su prvo delili, miislim da je oznaka MT855 ako nemaju novi, trazi polovne sigurno ih imaju samo proveri one kablove ja sam se peglao sat i po u Telekomu prekjuce zbog USB kabla. J*bo ih kabl. Pozz
ti propadaš, ti propadaš jer se opijaš
ti propadaš, ti propadaš jer se drogiraš
 
Odgovor na temu

RevoltiraNNa
eeer,ee,er
Nemacka

Član broj: 229500
Poruke: 7
*.adsl.alicedsl.de.



Profil

icon Re: ADSL pucanje veze05.08.2009. u 00:37 - pre 178 meseci
obrisana mi je tema posto nisam znala gde da je postavim,a stvarno nemam vremena za pretragu. pisacu ovde. komp sa kojeg sam u Srbiji isla na net preko dial up-a nece da se poveze na net. sa starim kompom bez problema idem na net. znaCI,NIJE DO ADSL-A ..ja se stvarno ne razumem,moze li neko da mi pomogne i kaze sta trebam da uradim? stvarno mi je hitno :( hvala..
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.87.192.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: ADSL pucanje veze05.08.2009. u 07:25 - pre 178 meseci
Citat:
RevoltiraNNa: obrisana mi je tema posto nisam znala gde da je postavim,a stvarno nemam vremena za pretragu. pisacu ovde. komp sa kojeg sam u Srbiji isla na net preko dial up-a nece da se poveze na net. sa starim kompom bez problema idem na net. znaCI,NIJE DO ADSL-A ..ja se stvarno ne razumem,moze li neko da mi pomogne i kaze sta trebam da uradim? stvarno mi je hitno hvala..


Ako sam te ja dobro razumeo ti sada imas ADSL. Povezala si stari kompjuter sa kojim si u Srbiji isla na internet preko Dial Up modema na taj ADSL koji je sada tu gde zivis ( ako ne gresim Nemacka ) a kada povezes novi kompjuter na taj ADSL gde si povezala stari on nece da se konektuje na net. Ja sam to tako razumeo ako je to problem onda idi u
Star menu ( dugme START ) --->Control Panel --->Network Connections --->Local Area Connection ---> pa na Local Area Connection desni klik pa kliknes na ENABLE onda sve zatvoris i probas da se konektujes na net preko ADSL-a sa tim kompjuterom koji nece da se konektuje....trebalo bi da radi !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: ADSL pucanje veze05.08.2009. u 09:04 - pre 178 meseci
Da bi dobila odgovor, moraš da postaviš pitanje tako da ga neko i razume. Šta znači neće da se poveže na net? Moraš da napišeš još detalja da ne bi bilo nagađanja.

Da li si sve ispravno povezala, da li koristiš modem, ruter, USB, mrežnu vezu, wireless ... da li si nešto podešavala u odnosu na dosadašnji rad? Komp i internet nisu DVD plejer pa da ga uključiš u drugi televizor i da to odmah radi.
 
Odgovor na temu

RevoltiraNNa
eeer,ee,er
Nemacka

Član broj: 229500
Poruke: 7
*.adsl.alicedsl.de.



Profil

icon Re: ADSL pucanje veze05.08.2009. u 12:04 - pre 178 meseci
ptak 13.,hvala ti puno! na to sam mislila ..
calex,koristim wireless,sve sam dobro prikljucila,sve lampice svetle i nista nisam pre toga radila na njemu.Do sad je taj komp bio samo na dial up-u,pre 3 dana su mi ga doneli iz Srbije. Btw,najcudnije mi je sto sve lampice najnormalnije svetle,a ipak ne mogu da se povezem sa netom.Ako si voljan da objasnis na osnovu ovih nestrucnih podataka,bila bih ti zahvalna. Poz i hvala !
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.230.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: ADSL pucanje veze05.08.2009. u 13:20 - pre 178 meseci
Citat:
RevoltiraNNa: ptak 13.,hvala ti puno! na to sam mislila ..
calex,koristim wireless,sve sam dobro prikljucila,sve lampice svetle i nista nisam pre toga radila na njemu.Do sad je taj komp bio samo na dial up-u,pre 3 dana su mi ga doneli iz Srbije. Btw,najcudnije mi je sto sve lampice najnormalnije svetle,a ipak ne mogu da se povezem sa netom.Ako si voljan da objasnis na osnovu ovih nestrucnih podataka,bila bih ti zahvalna. Poz i hvala !


I jel se sad mozes konektovati na internet na osnovu onog mog objasnjenj ili ne ? cisto da znamo jel smo zavrsili temu
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

RevoltiraNNa
eeer,ee,er
Nemacka

Član broj: 229500
Poruke: 7
*.adsl.alicedsl.de.



Profil

icon Re: ADSL pucanje veze05.08.2009. u 18:14 - pre 178 meseci
Ma nisam,radije cu ostaviti za nedelju,kad mi drug bude dosao iz Srbije.Imam lap top do tad.Hvala ti u svakom slucaju..Pozdravi mi Zajecar
 
Odgovor na temu

RevoltiraNNa
eeer,ee,er
Nemacka

Član broj: 229500
Poruke: 7
*.adsl.alicedsl.de.



Profil

icon Re: ADSL pucanje veze13.09.2009. u 04:19 - pre 177 meseci
Sredila sam sve,ipak hvala. Ne mogu da ti odg na pp,cenzura Zajecar je moj grad
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.87.180.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: ADSL pucanje veze13.09.2009. u 08:38 - pre 177 meseci
Citat:
RevoltiraNNa: Sredila sam sve,ipak hvala. Ne mogu da ti odg na pp,cenzura Zajecar je moj grad

hehehe...ok Sad znaci sve radi kako treba, odlicno
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Branislav013
Vrsac

Član broj: 238942
Poruke: 2
93.86.43.*



Profil

icon Re: ADSL pucanje veze08.11.2009. u 18:17 - pre 175 meseci
Da li jos nekome u zadnjih par dana dolazi do konstantnog prekida u konekciji?
U pitanju je adsl telekom.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
109.93.16.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: ADSL pucanje veze08.11.2009. u 18:39 - pre 175 meseci
Citat:
Branislav013: Da li jos nekome u zadnjih par dana dolazi do konstantnog prekida u konekciji?
U pitanju je adsl telekom.

Pa jedino da ti odgovori neko iz Vrsca posto si ti odatle...u Zajecaru sve OK kao i uvek, nema pucanaj veze, prekida ili neceg sl. bar kod mene je sve ok...24h - 7 dana u nedelji non-stop MT-882 modem, greje se to stoji ali nikakve smetnje, brzina const. komp mi radi bez prestanka vec par dana i sve je ok
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

deedee5

Član broj: 74722
Poruke: 788
91.150.99.*



+323 Profil

icon Re: ADSL pucanje veze08.11.2009. u 18:42 - pre 175 meseci
Citat:
Branislav013: Da li jos nekome u zadnjih par dana dolazi do konstantnog prekida u konekciji?
U pitanju je adsl telekom.



Kod mene isto, Apatin.
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

 
Odgovor na temu

Branislav013
Vrsac

Član broj: 238942
Poruke: 2
93.86.43.*



Profil

icon Re: ADSL pucanje veze08.11.2009. u 18:52 - pre 175 meseci
Radio je perfektno i kod mene ali nesto nije ok zadnjih par dana.
Hvala u svakom slucaju.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
109.93.16.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: ADSL pucanje veze08.11.2009. u 18:53 - pre 175 meseci
Obratit se se telekomovom centru u svom gradu ili najblizem mestu, ako ne onda 0800/ 100 - 100 je br. telefona tehnicke podrske ADSL-a i besplatan je poziv... ili www(dot)telekomcentar(dot)com
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL pucanje veze

[ Pregleda: 4273 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.