Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pucanje veze preko ADSL modema

[es] :: ISP :: ADSL :: Pucanje veze preko ADSL modema

[ Pregleda: 3228 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

emissary
Beograd

Član broj: 111307
Poruke: 10
212.200.221.*



Profil

icon Pucanje veze preko ADSL modema12.09.2006. u 16:12 - pre 214 meseci
Imam ADSL kod sezama 256/64 home. Dobio sam USB modem i radi OK ali samo donekle. Cim se konektujem na vise pirova pukne veza...
Ako ima neko sa sličnim problemom a rešio ga je molim vas pomagajte ili će modem nastradati!!!
 
Odgovor na temu

GR2310
Greece

Član broj: 108217
Poruke: 43
*.otenet.gr.



Profil

icon Re: Pucanje veze preko ADSL modema12.09.2006. u 17:27 - pre 214 meseci
Zdravo emissary!


Mogao bi da napišeš o kom modemu se radi, model, marka i ostalo!? Evo pogledaj temu u kojoj smo raspravljali o sličnom problemu. Možda ti bude od pomoći! Koristan link je ovde

Puno uspeha u rešavanju problema.

Bojan - GR2310
 
Odgovor na temu

emissary
Beograd

Član broj: 111307
Poruke: 10
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Pucanje veze preko ADSL modema12.09.2006. u 18:59 - pre 214 meseci
Modem je (bar tako piše u divace man.) "Conexant AccessRunner USB ADSL WAN Adapter" on se dobija kod sezama i nemam pojima šta mu je. Najviše me maltretira kad hoću da sa drugarima igram preko HAMACHI-ja (ko ne zna program koji simulira LAN preko neta) i hvala na linku već sam pogledao i jeste sličan ili čak isti problem ali kako ga rešiti pošto ja ne koristim torente ili vrlo slabo! I da probao sam sa ruterom koji reši problem pucanja veze ali uspori vezu tako da je nemoguće igrati preko HAMACHI-ja probao sam sve i portforvard i još neka setovanja ali nije pomoglo. Interesuje me, pošto vidim da je onaj dečko zorroz počeo da ima problem kad je instalirao novi XP, da li ima neka fora u XP-u da se podesi oko broja pirova, koliko ih XP dozvoljava ili nešto slično!!! Hvala unapred
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Pucanje veze preko ADSL modema

[ Pregleda: 3228 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.