Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za agenciju za nekretnine (srpski interfejs)

[es] :: Windows aplikacije :: Program za agenciju za nekretnine (srpski interfejs)

[ Pregleda: 6526 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

n.lazic
Nenad Lazic
Princess Cruises
Paracin

Član broj: 88484
Poruke: 41
93.86.111.*

ICQ: 174866340
Sajt: nenadlazic.blogspot.com


+1 Profil

icon Program za agenciju za nekretnine (srpski interfejs)20.04.2009. u 20:01 - pre 182 meseci
Znaci jedino sto sam nasao su neki hrvatski programi na netu kao i par stranih, medjutim nigde neki valjan program za nekretnine sa srpskim interfejsom.

Logimo(hrvatski) je besplatan, imamo li mi alternativu tome?

Ako pak ne, koji program za nekretnine sa srpskim interfejsom da predlozim klijentu, pa ako mora da se plati mora.

Agencija za nekretnine je mala, mozda svega nekoliko agenata bi radilo u njoj. Poz
'Imagine a school with children that can read and write, but with teachers who cannot, and you have a metaphor of the Information Age in which we live' - Peter Cochranes
 
Odgovor na temu

booo
beograd

Član broj: 145864
Poruke: 53
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Program za agenciju za nekretnine (srpski interfejs)22.02.2012. u 13:34 - pre 148 meseci
http://www.krondesign.com/blog...kretnine-sistem-za-nekretnine/
 
Odgovor na temu

_alokiN_
strasbourg

Član broj: 22325
Poruke: 56
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.nadjidom.com


Profil

icon Re: Program za agenciju za nekretnine (srpski interfejs)22.01.2013. u 15:25 - pre 137 meseci
Dosta sam se bavio ovom temom i izmedju ostalog nabasao i na ovaj post, pa evo u slucaju da jos nekome treba informacija...

Osim ovih pomenutih, ima jos par takvih aplikacija koje agencije za nekretnine koriste i koje se i ne reklamiraju nesto posebno vec sve to ide od uva do uva. Znam da postoji i web aplikacija (www.relper.com) jer se reklamiraju na portalu koji sam radio :) , kao i neka desktop varijanta koju izgleda koristi dosta agencija u Novom Sadu, ali nema web sajt... Na zalost, nisam uspeo da pronadjem besplatne varijante...

Pozdrav


 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Program za agenciju za nekretnine (srpski interfejs)

[ Pregleda: 6526 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.