Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preporučite mi agenciju za nekretnine - izdavanje stanova?

elitemadzone.org :: MadZone :: Preporučite mi agenciju za nekretnine - izdavanje stanova?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)

[ Pregleda: 4691 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Aleksandar Ilić
Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Preporučite mi agenciju za nekretnine - izdavanje stanova?22.07.2008. u 17:52 - pre 191 meseci
Udaljen sam oko 300km od Beograda i malo mi je teško da nađem stan, pa bih to hteo da prepustim nekoj ozbiljnoj agenciji da to obavi umesto mene.
Koju biste mi agenciju preporučili? Ali samo ozbiljne, gde se potpisuje Ugovor o posredovanju (ili kako se već zove), plaćanje vrši nakon obavljenog posla...

Hvala.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
0

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Preporučite mi agenciju za nekretnine - izdavanje stanova?22.07.2008. u 17:57 - pre 191 meseci
mogu ja da pomognem. Klikni na adresu sajta.

p.s. ne treba ti nikakav ugovor o posredovanju, to uglavnom rade agencije koje uzimaju pare unapred. Oni koji rade po realizaciji naplacuju svoje usluge po zavrsenom poslu.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Preporučite mi agenciju za nekretnine - izdavanje stanova?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)

[ Pregleda: 4691 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.