Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...

[es] :: Audio softver :: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...

[ Pregleda: 11221 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sirljove

Član broj: 219374
Poruke: 6
95.180.41.*



Profil

icon Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...12.04.2009. u 23:12 - pre 182 meseci
Evo ovako, moj mikrofon radi ali da kazemo delimicno. Kada odem u control panel pa sound ... i tu udjem na test hardware sve se cuje regularno bez frke, isto kada udjem u sound recorder sve se snimi bez problema sve cool. medjutim... mikrofon se ne cuje kada pricam u prazno, ili ti kada udjem u vanbasc-a ili karafun i ... ide muzika i text naravno al 'bes to kad se meni ne cuje glas. inace mikrofon je nov novcijat i to sonijev kondenzatorski, model star par godina, al opet ... koja je fora, sta da radim ? inace, probao sam stvarno sve i svasta al nece pa nece ...
 
Odgovor na temu

dobrota

Član broj: 130449
Poruke: 199
*.bitsyu.net.



+2 Profil

icon Re: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...12.04.2009. u 23:28 - pre 182 meseci
Contol Panel -> Sound and Audio Devices iskljuci mute na Line in i na Microphone (u stvari treba samo jedan od ova dva ali ne znam kako si povezao...). Moguce da si i ovo probao al' na ovaj "problem" mi najvise lici sudeci po tvom postu... ;)
3x Osc
 
Odgovor na temu

sirljove

Član broj: 219374
Poruke: 6
95.180.41.*



Profil

icon Re: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...12.04.2009. u 23:53 - pre 182 meseci
pa dobro nisam bas toliki konj da nisam proverio mute =D... inace mic i ostale input opcije u volume controlu su zatamnjene i ne moze da se pomera onaj mali regler ali moze da se mute i unmute, jedino recording moze da se pojacava, ona nije zatamnjena.
 
Odgovor na temu

dobrota

Član broj: 130449
Poruke: 199
*.bitsyu.net.



+2 Profil

icon Re: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...12.04.2009. u 23:59 - pre 182 meseci
Citat:
sirljove: pa dobro nisam bas toliki konj da nisam proverio mute =D

Svakakvih ljudi ima. :P

Citat:
sirljove: inace mic i ostale input opcije u volume controlu su zatamnjene i ne moze da se pomera onaj mali regler ali moze da se mute i unmute, jedino recording moze da se pojacava, ona nije zatamnjena.


E to sto je zatamljeno mi je cudno... ne bi trebalo da bude. Lici na problem sa driverima, probaj da reinstaliras audio drivere.
3x Osc
 
Odgovor na temu

sirljove

Član broj: 219374
Poruke: 6
95.180.41.*



Profil

icon Re: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...13.04.2009. u 00:49 - pre 182 meseci
probao vec, i dalje nista.... jbt kontam neki ljudi imaju problem da iskljuce da im se cuje mikrofon u zvucnicima a ja obrnuto. da j... lud zbunjenog ...
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.tippnet.co.rs.



+292 Profil

icon Re: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...13.04.2009. u 06:42 - pre 182 meseci
Ne bi poludeo da postujes pravilnik i procitas stare slicne teme.
Svakih mesec -dva se postavi ovo pitanje:
Citat:
Horvat I: Dvoklik na zvucnik u donjem desnom uglu
U podesavanjima na opciju snimanje.
Ukljuci u opcijama mikrofon.
Ponovo u podesavanja,ukljucu specijalne opcije.
U specialnim opcijama ukljuci Mic Boost.

Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

sirljove

Član broj: 219374
Poruke: 6
95.180.41.*



Profil

icon Re: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...13.04.2009. u 11:31 - pre 182 meseci
ne decko i dalje bi bilo isto posto sam ih procitao sve i dalje nista ...lepo sam rekao da sam probao sve i svasta i na to sam mislio... jel shvatas, ako ne mogu da ti objasnim, ili mozda ima u pravilniku kad ti nesto nije jasno i ako ga nema u starim temama da onda otvoris novu ?
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
89.216.199.*



+30 Profil

icon Re: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...13.04.2009. u 17:55 - pre 182 meseci
Nisi naveo koja je zvucna karta u pitanju
 
Odgovor na temu

Daroxgames
Mars

Član broj: 231325
Poruke: 1
89.216.81.*



Profil

icon Re: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...29.08.2009. u 13:46 - pre 177 meseci
i ja sam ima isti problem ali sam ga resio ides control panel>sounds,speach and audio devices>sounds and audio devices
i kad to otvoris prvo dume advance ispod klizaca za regulaciju jacine zvuka onda ti se otvor master volume i tu u ides u propertis u gornjem levom uglu i propertis i umeniju gde su otkaceni nadjes rear pink in i pojacas do kraja
Challange every day
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: Kako da namestim mikrofon ? poludeo sam ...

[ Pregleda: 11221 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.