Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa dvd daljinskim ... ?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Problem sa dvd daljinskim ... ?

[ Pregleda: 1303 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Simke14
Sinisa Djuranovic
ne radim
Beograd

Član broj: 219256
Poruke: 1
77.105.49.*



Profil

icon Problem sa dvd daljinskim ... ?11.04.2009. u 19:33 - pre 183 meseci
Ovako,imam problem sa titlom na LG dvd playeru.Na narezane filmove mi ne ubacuje slova č,ć,š,đ .. I ne samo da mi ne ubacuje vec mi na ceo slog gde se pojavljuju ta slova stavi crticu - . Npr umesto čokoladni on mi stavi -koladni.Do sada sam lako menjao slova,stisnem vise puta dugme za volume na dvd daljinskom i on mi izbaci neke sifre i namestim normalna slova.E sad,to dugme mi vise ne radi,ne znam zasto..Nista nisam dirao,sva ostala rade sem ta 2,da smanjim i pojacam zvuk.Znaci problem je u tom dugmetu koje je odjednom prestalo da radi,ne znam zasto .. Skoro sam siguran da nije pokvareno al ne znam u cemu je fazon.Pomagajte junaci ..
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.adsl-3.sezampro.yu.



+90 Profil

icon Re: Problem sa dvd daljinskim ... ?13.04.2009. u 18:22 - pre 182 meseci
Ukljuci kameru na mobilnom, uperi daljinac u objektiv, a na display-u od moba gledaj šta se dešava. Ako vidiš da daljinski fercera kao baterijska lampa (bez kamere to naravno ne vidiš), daljinac je ok, tada traži problem u podešavanjima dvd-a (central europian, others itd.). Ako daljinac ne fercera na tim dugmićima a na drugim da, napiši pa ću da ti kažem šta dalje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Problem sa dvd daljinskim ... ?

[ Pregleda: 1303 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.