Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji DVD recorderi mogu da rade sledece:

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Koji DVD recorderi mogu da rade sledece:

[ Pregleda: 2081 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vesna stevic
Milosh Imamovic
Specijalista radiologije

Član broj: 83610
Poruke: 151
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Koji DVD recorderi mogu da rade sledece:07.04.2009. u 21:33 - pre 183 meseci
Chitajuci postove nisam nasao odgovor

Poshto se bavim ozvucavanjem zivih svirki,djjeva... potreban mi je dvdrecorder koji moze direktno jednim pritiskom na dugme rec koje se mora nalaziti na prednjem panelu ,(znaci i bez daljinca) ,i bez kontrole na ekranu,
da snima direktno na HD u wav ili mp3 formatu (ranije podesenom) samo audio signal, ili audio signal i video signal sa kompozitnog ,u realnom vremenu?


size does matter(to my back, and to my wife)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Koji DVD recorderi mogu da rade sledece:07.04.2009. u 21:41 - pre 183 meseci
Trazis DVD recorder koji snima na hard disk?

Mislim da je za to sto trazis dovoljan bilo koji laptop, iPod ili PC.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vesna stevic
Milosh Imamovic
Specijalista radiologije

Član broj: 83610
Poruke: 151
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Koji DVD recorderi mogu da rade sledece:07.04.2009. u 21:59 - pre 183 meseci
Lap top koristim vec za upravljanje zvukom i rasvetom tj dovoljno je opterecen.A ne bih da nosam jos neki kompjuter a p[osebno ne sa monitorom i zato mi treba nesto kao sto je DVD recorder sa HDom koji moze da radi sledecu stvar

direktno jednim pritiskom na dugme REC koje se mora nalaziti na prednjem panelu ,(znaci i bez daljinca) ,i bez kontrole na ekranu,(nemam zelju i to da nosim)
da snima direktno na HD u wav ili mp3 formatu (ranije podesenom) samo audio signal


A posto cu mozda nekad kombinovati i sliku ,da moze i sliku sa kompozitnog ,pored audio zapisa da snima bez upotrebe daljinca i ekrana.
size does matter(to my back, and to my wife)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Koji DVD recorderi mogu da rade sledece:07.04.2009. u 22:07 - pre 183 meseci
Citat:
vesna stevic
da snima direktno na HD u wav ili mp3 formatu (ranije podesenom) samo audio signal

Pazi ovako:

DVD recorderi snimaju na (logicno) DVD diskove, a ne na HD kao sto ti zelis!

Ako vec imas laptop on u opste nece biti narocito opterecen ako budes sa njim snimala i zvuk.

Druge opcije su neki iPod ili neki .mp3 diktafon u svakom slucaju tebi ne treba DVD recorder.

btw; interesantno je da mi je danas jos neko trazio identicnu stvar


Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vesna stevic
Milosh Imamovic
Specijalista radiologije

Član broj: 83610
Poruke: 151
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Koji DVD recorderi mogu da rade sledece:07.04.2009. u 22:40 - pre 183 meseci
Vidim da se ne razumemo za ovo shto ja hocu postoje pro HD audio recorderi sa vishe kanala kao npr tascamovi uredjaji ali to je preskupo za moj dzep a i nije mi potrebno

Na laptop ne mogu da snimam jer su linijski ulazi zauzeti nechim drugim

Na Hd je potrebno da snimam direktno jer cu zbog vibracija sigurno imati problema sa snimanjem na dvd direktno,

Iz razloga sto cu verovatno pored zvuka ponekad mozda snimati i sliku istovremeno potreban mi je uredjaj koji ce i tu funkciju moci da obavlja u realnom vremenu(radi ustede u vremenu kasnije obrade signala ako odvojeno snimam zvuk i sliku)

Najvaznija stavka je da sve to moze obaviti bez upotrebe daljinca i tv ekrana i to direktno na HD ugradjen u sebi!!!

U pitanju je linijski signal!

Zato me interesuju DVD HD recorderi

Moze li neki mode da obavi sve ovo? bez nakih ali?
size does matter(to my back, and to my wife)
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Koji DVD recorderi mogu da rade sledece:08.04.2009. u 00:37 - pre 183 meseci
Pozdrav,

koliko god se koprcas, najverovatnije ces morati da se zadovoljis kupovinom jos jednog laptopa ili da eksperimentises sa USB snimanjem na stick...mada ne znam da ces moci bas jednim dugmetom da resis i tu pricu mada nije nemoguce.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Koji DVD recorderi mogu da rade sledece:

[ Pregleda: 2081 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.