Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....

[es] :: Laptopovi :: TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....

[ Pregleda: 3888 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Towe1e
South Park

Član broj: 218720
Poruke: 45
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.myspace.com/boskebg


Profil

icon TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....06.04.2009. u 12:32 - pre 183 meseci
Sve se desilo kad sam reinstalirao windows na svom Toshiba laptopu.Stvar je u tome sto me je ugradjeni windows strasno nervirao jer je bio neka probna verziju i Home premium tak da sam reinstalirao na Windows Vista Ultimate.E problem je nastao kod pokusaja paljenja kamere i koriscenja bluetooth-a.Pokusao sam sa isntalacijom drivera koje sam dobio ali lap jednostavno ne registruje uredjaje.Bluetooth treba se pali kad dignem dugme za Wireless ali,se ne upali.Moze li mi neko pomoci?'Fala unapred !
 
Odgovor na temu

Towe1e
South Park

Član broj: 218720
Poruke: 45
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.myspace.com/boskebg


Profil

icon Re: TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....07.04.2009. u 10:32 - pre 183 meseci
Zar niko ne ume da mi kaze u cemu je problem/
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
93.87.4.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....07.04.2009. u 10:49 - pre 183 meseci
Citat:

Stvar je u tome sto me je ugradjeni windows strasno nervirao jer je bio neka probna verziju i Home premium

Ako si kupio noviju Toshibu, verovatno se radilo o Vista Home Premium verziji, koja nije probna, vec sasvim legalna. Inace (cisto informativno), postoji onaj Recovery CD kojim je moguce vratiti prethodni OS, pod pretpostavkom da sa HD-a nije uklonjena skrivena particija sa backupom.

Citat:

E problem je nastao kod pokusaja paljenja kamere i koriscenja bluetooth-a.

Da, ovo su najcesci problemi.

Kad je pu pitanju Web kamera, njoj mogu da smetaju i naknadno instalirani programi za neke video obrade, jer one sa sobom dosta toga do-instaliraju. Priseti se da li je u tome mozda problem, ili je problem vidljiv vec kod Device managera, pre ikakvih naknadnih instalacija. Btw: da li ti radi kamera u Skype-u (ima neki Test, pa mozes proveriti)? Meni se dogodilo da kamera nije radila ni u jednom drugom programu sem u Skype-u?

Kad je u pitanju Bluetooth, na Toshiba sajtu postoji neki Bluetooth stack drajvera koji uglavnom napravi vise problema nego koristi. Probaj sa Bluetooth drajverom koji u svom nazivu ne sadrzi rec stack.

Citat:

Pokusao sam sa isntalacijom drivera koje sam dobio ali lap jednostavno ne registruje uredjaje.

Zasto ne probas sa drajverima sa Toshiba sajta:
http://eu.computers.toshiba-eu...tion/download_drivers_bios.jsp



Inace, o kom se modelu radi, (to je najbitnije da kazes)?

Prostom pretragom Toshiba i ostalih foruma, kao i baze drajvera verovatno ces sve dovesti u red. Ovako napamet, nista.
 
Odgovor na temu

Towe1e
South Park

Član broj: 218720
Poruke: 45
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.myspace.com/boskebg


Profil

icon Re: TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....07.04.2009. u 19:50 - pre 183 meseci
Naravno da nisam uklonio particiju,i znam za taj recoveru cd nisam debil xD,ali meni je taj windows posle nekog vremena trazio da ukucam serial number i nije hteo da se startuje.Tada sam ga reinstalirao i nisam ni pokusavao da vratim stari.Mada svejedno bih kad tad reinstalirao i da nije bilo toga.Stalno mi je bagovao.
Sto se programa za video obradu tice nisam nista intalirao, a skype ne koristim.Cam mi je opusteno prociao u Device menageru kao da je sve normalno,ali blueotooth ni ne psotoji u menageru...Pokusao sam da ga instaliram preko add hardware,ali bez uspeha...probao vise programa ali lap jednostavno ne vidi bluetooth uredjaj.I nijedan nije posedovao rec stack u sebi.
Instalirao sam drivere sa Toshiba sajta ali nisu pomogli.Instalirao sam onaj njihov Bluetooth monitor,instalirao sam Bluesoil,a instalirao sam cak i Bluetooth driver za bluetooth uredjaj koji koristim na desktop racunaru.Ne vredi.....ne vidi uredjaj.U device menageru
Imam Satelita P200D....
 
Odgovor na temu

eric.cantona
student

Član broj: 169780
Poruke: 346
93.86.225.*



+1 Profil

icon Re: TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....09.04.2009. u 00:01 - pre 183 meseci
u device manageru pod system devices pogledaj da li postoji bluetooth acpi, ako postoji, drajver je instaliran
 
Odgovor na temu

Towe1e
South Park

Član broj: 218720
Poruke: 45
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.myspace.com/boskebg


Profil

icon Re: TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....09.04.2009. u 07:05 - pre 183 meseci
Nema ga....mogu li ikako da instaliram?
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
93.87.4.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....09.04.2009. u 07:18 - pre 183 meseci
Jesi li ovo instalirao ili nesto drugo?
http://support1.toshiba-tro.de...2/0/blt-mon-20071108150751.zip
(32bit Vista)
 
Odgovor na temu

Towe1e
South Park

Član broj: 218720
Poruke: 45
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.myspace.com/boskebg


Profil

icon Re: TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....09.04.2009. u 08:26 - pre 183 meseci
Imam bluetooth monitor i instalirao sam ga,ali nista ne pomaze.Ni on sam ne nalazi bluetooth device.
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: TOSHIBA problem sa webcam i bluetooth....

[ Pregleda: 3888 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.