Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

program za proveru poste?

[es] :: E-mail :: program za proveru poste?

[ Pregleda: 4827 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bleya 2

Član broj: 204247
Poruke: 268
95.180.19.*



Profil

icon program za proveru poste?28.03.2009. u 14:47 - pre 183 meseci
interesuje me koji je najbolji program za proveru poste za vise adresa?

[Ovu poruku je menjao bleya 2 dana 28.03.2009. u 16:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.kbcnet.co.yu.



+536 Profil

icon Re: program za proveru poste?28.03.2009. u 16:49 - pre 183 meseci
Thunderbird kao besplatno rešenje, The Bat! kao par desetina dolara skupo rešenje.
 
Odgovor na temu

Dashkes

Član broj: 90973
Poruke: 845



+27 Profil

icon Re: program za proveru poste?14.04.2009. u 21:06 - pre 182 meseci
The Bat! v4.1 Home Edition - ~25$
The Bat! v4.1 Professional Edition - ~35$
P.S. Preporucujem TheBat!, licenciran naravno. ;)
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.86.83.*



+21 Profil

icon Re: program za proveru poste?20.04.2009. u 23:06 - pre 182 meseci
Stvar ukusa, navike i potreba...
Pomenuti "Thunderbird" recimo nema elementarnu funkciju export / import account settings... ili je bar nije imao zadnji put kada sam ja pogledao taj program.
"Windows Mail" koji stize uz Vistu je sasvim OK, konacno su napustili "Outlook Express koncept" organizacije celog programa. Nazalost vec od sledece verzije Windows 7 nece vise biti sastavni deo Windows instalacije, nego se nudi nekakva zamena za njega "Windows Live", kao deo paketa "Live Essentials", koji je prilicno bezvezan...
 
Odgovor na temu

IT_DooX
19º 51' | 45º 20'

Član broj: 66890
Poruke: 434

Jabber: IT_DooX@elitesecurity.org
ICQ: 274101221


+32 Profil

icon Re: program za proveru poste?20.04.2009. u 23:17 - pre 182 meseci
Zvuči glupo ali treba gledati i kojeg provajdera koristiš prilikom odabira mail klijenta...Recimo kod mog provajdera sva pošta koja ide iz Bat smatra se spamom,jednostavno SMTP server posmatra header koji sam klijent napravi,a BAT pravi takav header da ga SMTP server posmatra kao spam...A Microsoft Outlook samo prsne posle nekog vremena iako su sva podešavanja ispravna. Zato uvek preporučujem Thunderbird,sam export-import kontakta itd mi je malo beznačajna stvar pa ne vidim to kao neki minus,veći mi je minus recimo što kada Outlook Express user forwarduje mail kao atachment to Thunderbird ne može da pročita
Backup not found: (A)bort, (R)etry, (P)anic.
Computers also eliminate spare time.
There were computers in Biblical times. Eve had an Apple.
Koristite Jabber
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
93.86.83.*



+12 Profil

icon Re: program za proveru poste?21.04.2009. u 01:39 - pre 182 meseci
Citat:
IT_DooX: ... Zato uvek preporučujem Thunderbird,sam export-import kontakta itd mi je malo beznačajna stvar pa ne vidim to kao neki minus,veći mi je minus recimo što kada Outlook Express user forwarduje mail kao atachment to Thunderbird ne može da pročita

Thunderbird ima opciju za export adresara (kontakata), ali je ovde pominjan nedostatak export / import postavki za sve postojece email naloge, sto jeste ozbiljan nedostatak svakome ko koristi vise razlicitih email naloga (accounts), a radi sa vise od jednog OS-a / racunara...
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

bubalo

Član broj: 64632
Poruke: 44
91.150.121.*



+20 Profil

icon Re: program za proveru poste?21.04.2009. u 04:32 - pre 182 meseci
Ja koristim vec skoro 10 godina MagicMail sa kojim vidim sta je na serveru i obrisem ono sto mi je sumnjivo.E dalje je stvar izbora Bat, Outlook ili nesto trece.Besplatan je i mozes da ga koristis za vise naloga.
Poz
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
77.46.221.*



+12 Profil

icon Re: program za proveru poste?21.04.2009. u 08:23 - pre 182 meseci
^ Isto to radim sa MailWasherPro, takodje dugi niz godina...
;)

PS
To sto ti koristis, puni naziv je "Magic Mail Monitor", jer "MagicMail" je online servis za email
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.kbcnet.co.yu.



+257 Profil

icon Re: program za proveru poste?21.04.2009. u 09:35 - pre 182 meseci
Na windozama koristim the bat! (vezija 3 ili tako nesto), jer ima lepu opciju da sa ctrl+f2 dovuce headere i da ti da odaberes sta ces da skines, sta da obrises, a sta "samo da procitas" bez dovlacenja sa servera. Ono sto mi je uvek smetalo je sto nisam mogao da pisem poruke u utf-8 (ne znam da li se to promenilo). Takodje bat ima jako dobar search poruka, mogucnost za mini mailing liste backup/restore tool koji radi :), ne gusi se sa ogromnim brojem mailova (osim kad se zatvara ako mu je stavljeno da kompresuje svaki put...). Naravno, mana je i to sto je komercijalan a ne besplatan.
Da, koristim i magic mail monitor, ali i pored njega ja ne mogu da kazem mail klijentu ove nemoj da mi brises sa servera, ali oznaci da si procitao, a ove dovuci.

Na linuxu koristim Thunderbird koji ima relativno slicnu opciju, a to je da dovuce headere poruka, pa da odabreres (jednu po jednu) koju ces da dovuces - ta funkcionalnost iz bat-a mi mnogo nedostaje u mail klijentu na linuxu (a ne znam da postoji) - moze da se koristi bat pod wine-om (ako se dobro secam) ali mi to nije resenje.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

bubalo

Član broj: 64632
Poruke: 44
79.101.77.*



+20 Profil

icon Re: program za proveru poste?21.04.2009. u 11:58 - pre 182 meseci
Citat:
Take 5: ^ Isto to radim sa MailWasherPro, takodje dugi niz godina...
;)

PS
To sto ti koristis, puni naziv je "Magic Mail Monitor", jer "MagicMail" je online servis za email


Moja greska ali si ipak razumeo.
Pozz
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: program za proveru poste?21.04.2009. u 18:03 - pre 182 meseci
Citat:
Take 5: Thunderbird ima opciju za export adresara (kontakata), ali je ovde pominjan nedostatak export / import postavki za sve postojece email naloge, sto jeste ozbiljan nedostatak svakome ko koristi vise razlicitih email naloga (accounts), a radi sa vise od jednog OS-a / racunara...
Ako misliš na kompletnu kopiju Thunderbirda, nisu potrebni nikakvi exporti, dovoljno je da se prebaci profil na novu instalaciju i sve ali baš sve se prenosi. Od mejlova preko ekstenzija do svih podešavanja. Meni je to najlakši način kod reinstalacije ili kod prebacivanja Thunderbirda na drugu instalaciju.
Meni se do sada za proveru najbolje pokazao Pegasus (ili je neko slovo drugačije, znam da ima više sličnih programa) koji kod provere ponudi spisak poruka pa može da se izabere koje se odmah brišu, koje se čitaju a koje ostaju nedirnute. Moraću da ga opet overim. :)
 
Odgovor na temu

Kreoles
Slobodan Janković

Član broj: 221016
Poruke: 9
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: program za proveru poste?28.04.2009. u 19:14 - pre 182 meseci
Ja koristim još uvek Outlook Express iz Windowsa. Možda nekome to zvuči zastarelo, ali radi dobro sa Google mail-om, a takođe i sa drugim email adresama.
 
Odgovor na temu

bleya 2

Član broj: 204247
Poruke: 268
95.180.71.*



Profil

icon Re: program za proveru poste?24.05.2009. u 17:18 - pre 181 meseci
hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: program za proveru poste?

[ Pregleda: 4827 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.