Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internet Bankarstvo - HVB Online Banka

[es] :: E-Poslovanje :: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10874 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

[gagi]

Član broj: 14214
Poruke: 12
*.vdial.verat.net



Profil

icon Internet Bankarstvo - HVB Online Banka01.12.2003. u 23:07 - pre 248 meseci
Poruka je namenjena svim ljudima koji nemaju dovoljno vremena za cekanje u redovima radi placanja racuna za telefon, struju, ... Placajte od kuce ...

Adresa: http://www.hvb.co.yu - Online Banka, probajte demo verziju

Bio, video, koristim, zadovoljan ...

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 00:01 - pre 248 meseci
Šta si od komunalija i ostalih troškova uspeo da platiš?

Koliko te to zadovoljstvo košta mesečno (koji od onih paketa imaš)?
 
Odgovor na temu

[gagi]

Član broj: 14214
Poruke: 12
*.it-austria.net



Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 12:08 - pre 248 meseci
Gojko,

upeo sam da platim KDS (Kablovsku), struju, fiksni telefon, sredstva objedinjene naplate, mobilni telefon pa cak i provajdere (EUnet i Verat).

To zadovoljstvo kosta 250 ili 350 dinara, u zavisnosti za sta se odlucis. Mene licno kosta 350 dinara jer sam uz taj paket dobio mnogo povoljnije i VISA Gold karticu koju neograniceno koristim i na Internetu (iskreno sam bio prijatno iznenadjen cenom od 3000 dinara s obzirom da se radi o zlatnoj kartici).

Na ovo jos ide i provizija po nalogu od 15 dinara.

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao [gagi] dana 06.01.2004. u 15:50 GMT]
 
Odgovor na temu

srlexic
Srdjan Jankovic
Product & Marketing Manager
Zrenjanin

Član broj: 4798
Poruke: 446
*.zrlocal.net

Sajt: www.economy.rs


+1 Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 12:15 - pre 248 meseci
Videh reklamu negde, poklanjaju 3.000 din??? Samo da mi je znati kako...
Economy.rs poslovni portal
*************************************************
http://www.economy.rs/

Biznis Centar
*************************************************
Web hosting - http://www.economy.rs/bizniscentar/web-hosting/
Registracija domena - http://www.economy.rs/bizniscentar/registracija-domena/
Izrada web sajta - http://www.economy.rs/bizniscentar/web-dizajn/
 
Odgovor na temu

[gagi]

Član broj: 14214
Poruke: 12
*.it-austria.net



Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 12:20 - pre 248 meseci
Imas odgovor na sajtu.
http://www.hvb.co.yu

 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.beotel.net



+1 Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 13:47 - pre 248 meseci
Mene interesuje koliko tu još ima "skrivenih troškova", osim pretplate od 250/300 dinara. Npr. nigde na HVB sajtu nisam našao da se skida 15 dinara po nalogu za E-Banking.
Da li uzimaju još neke pare za održavanje dinarskog ili deviznog računa? Ima li provizije za podizanje keša (u banci ili sa bankomata)?
 
Odgovor na temu

[gagi]

Član broj: 14214
Poruke: 12
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 15:45 - pre 248 meseci
Informacije o provizijama sam dobio pri otvaranju racuna (15 dinara za obicne naloge i mislim da je 100 dinara za hitne - ne verujem da cu ih koristiti).

Posto sam juce regulisao troskove paketa, nema dodatnih troskova i pri podizanju para sa tekuceg racuna nema provizije. Mislim da ima provizije za ziro racune, ali ne znam kolika je. Za bankomate je valjda normalno da ima provizije osim ako bankomati nisu u vlasnistvu banke.

Pozdrav.

PS. mozda i davim ovim informacijama, ali sam stvarno prezadovoljan sto vise ne moram da se guram po redovima i pricam sa neljubaznim salterskim radnicama koje su preprzile meso ili im je pokipelo mleko, pa su nervozne i naravno svoju nervozu iskaljuju, a gde bi drugo nego na poslu.
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
195.252.80.*

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 19:50 - pre 248 meseci
izem ti banku koja je toliko siromašna da ne može da otvori predstavništvo u drugom (ili trećem) gradu po veličini u zemlji...



 
Odgovor na temu

[gagi]

Član broj: 14214
Poruke: 12
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 21:56 - pre 248 meseci
hehehhe ...

mislim da otvaraju 2-3 filijale do kraja godine.
A o "siromastvu" HVB Banke ne bih uopste polemisao s obzirom na njihov
evropski i svetski rejting.
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 22:07 - pre 248 meseci
Gagi, jeli je to PR za HVB ? :)
(Ukupni br. poruka - broj poruka na ovoj temi)

Inače, bio sam svojevremeno klijent iste banke u vreme S. Miloševića, kada se po pare išlo van zemlje, i stvarno mislim da su dobra banka. Posebno je interesantno da je HVB i dalje jedina prava strana banka od svih koje su se ovde pojavile (ne znam jedino za Hypo Alpe Adria).

Naravno, videćemo kako će obučiti osoblje, jer vidim da i ove koje su ovde kao najbolje banke imaju problem sa "kroćenjem" svojih zaposlenih na šalterima :)
 
Odgovor na temu

[gagi]

Član broj: 14214
Poruke: 12
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 22:28 - pre 248 meseci


Dragane :)))

moglo bi se reci da je PR, ali jednostavno sam hteo da svoje zadovoljstvo podelim
sa ljudima za koje verujem da imaju vremena koliko i ja za cekanje u redovima.
Meni je to cekanje u redovima uvek bilo rak-rana. Par puta mi se desilo da mi iskljuce telefon zbog *ebenih redova u posti (naravno uvek se setim da platim racun bas kad stignu penzije)

A sada, tek je 02. u mesecu a ja sam vec poplacao sve svoje racune i cak platio i provajdere. Mislim da je ovo sitan korak ka normalnijem zivotu, ali od necega valja poceti.

Pozdrav.




 
Odgovor na temu

bOkIcA
Bojan Abramovic
Novi Sad

Član broj: 1808
Poruke: 520
*.metrohive.net

Sajt: www.bokica.com


Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.12.2003. u 23:08 - pre 248 meseci
Probao sam demo i prijatno sam iznenadjen, a sada i zainteresovan.

Sve pohvale.
 
Odgovor na temu

Goran Aničić
Goran Aničić
Novi Sad

Član broj: 7404
Poruke: 414
*.neobee.net

Sajt: www.personalmag.rs/blog/o..


Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka04.12.2003. u 11:28 - pre 248 meseci
Posle samo dva dva pročitana posta člana foruma [gagi]-ja, pretpostavio sam da se radi o osobi koja radi u banci ili za banku. Daljim čitanjem video sam je slično primetio i Dragan.

Dokazi: naslov teme, br postova (samo u ovoj temi), nastup, sve u superlativima, brz odgovor na upite znatiželjnika.

Mislim da ovo nije loše, ali bi kampanju trebalo još malo "zakamuflirati". ;)
ICT magazin
IT, Mobile, Gaming online magazin
------------------------------
Blog
Svakodnevnica Blog Auto blog
------------------------------

Kompjuterski e-zine
Personal magazine
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka04.12.2003. u 14:47 - pre 248 meseci
Hajde kada imamo PR-a, da ga i priupitam ponešto. Da li ja kao fizičko lice sa 18god, bez stalnih mesečnih primanja mogu da otvorim tekući račun? Da li moram i koliki depozit da uplatim da bih otvorio račun?
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

[gagi]

Član broj: 14214
Poruke: 12
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka04.12.2003. u 16:43 - pre 248 meseci
Gorane (Anicic),

moram da te razocaram, ja (nazalost) ne radim ni u HVB banci ni za HVB banku.
Poznanik mog drugara radi u HVB banci i preko njega sam i saznao za celu pricu.
Btw, dokazi ti i nisu neki :). Naslov teme treba da ukaze na temu, broj postova bi mogao da bude sumnjiv, superlativi i nisu bas superlativi jednostavno mi je drago sto se i kod nas ponekad razmislja na pravi nacin a odgovore na upite ces imati i ti ako svratis do banke i otvoris racun (jer je informisanje o svemu ovome sastavni deo pri otvaranju racuna). Postavljen je i racunar u holu banke, tako da mozes uz objasnjenje nekog od zaposlenih i da vidis kako sve to radi.

Gorane (Rakic),

iskreno, ne znam, ali ne vidim ni jedan razlog zasto ne bi mogao. Pretpostavljam da su i za tebe kao i za sve ostale iste cene usluga (100/250/350 din mesecno) a pare trosis onoliko koliko ih imas na racunu :) .
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka04.12.2003. u 20:33 - pre 248 meseci
Ja sam se sa PR-om samo šalio. Inače mnoge naše banke zahtevaju redovan mesečan priliv (i odgovore u stilu "šta će tebi račun"), a ja se baš nameračio da prvu stvar koju uradim sa 18 godina bude otvaranje TR-a, onako simbolično pa da mogu posle da skinem svoje pare sa tatinog računa. Raspitaću se u banci.
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net



+6455 Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka09.12.2003. u 20:18 - pre 247 meseci
Odlicna stvar...

Juce otvorio racun, vec sam uvece mogao da se ulogujem, al mi nisu dodelili sve racune da mogu da vidim online, pozvao sam ih jutros, i sve sljaka kako treba...
 
Odgovor na temu

[gagi]

Član broj: 14214
Poruke: 12
*.4.EUnet.yu



Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka13.12.2003. u 22:19 - pre 247 meseci
ventura,

drago mi je da delis moje misljenje ...


pozdrav.
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
195.166.234.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka02.05.2005. u 11:56 - pre 230 meseci
ja recimo imam i dobra i losa iskustva. Uspeo sam bez problema da placam stvari online. Medjutim, kako nisam u YU, vec prilicno daleko, i platu primam u dolarima, a imam Visa Electron karticu vezanu za EUR racun, prebacio sam izvesnu kolicinu novca sa dolarskog na euro racun. Pre toga, receno mi je da se NE ZARACUNAVA provizija prilikom prebacivanja sa jednog racuna na drugi. E, po obavljenoj transakciji video sam da je preneseni iznos umanjen za oko 4%. Objasnjenje je bilo da su prvo dolare pretvorili u dinare po prodajnom kursu a zatim dinare u Euro po prodajnom kursu. Prethodno NIGDE na sajtu nisam bio obavesten o ovome, a i informacija koju sam dobio PRE obavljene transakcije bila je da se NE zaracunava provizija. Istovremeno, NISAM ovlastio banku da izvrsi bilo prodaju bilo kupovinu deviza. I sta sad? Posto platu dobijam u dolarima a hocu da sva sredstva drzim na EUR racunu, treba svaki put da platim 4%?!?!?! I onda svaki put akda vrsim neko placanje u dinarima da opet platim proviziju za prodaju?!?!?!

Po meni, IZUZETNO bezobrazno.
 
Odgovor na temu

trninic

Član broj: 675
Poruke: 73
*.bg.wifi.vline.verat.net.

Sajt: www.danetsol.com


Profil

icon Re: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka07.05.2005. u 17:17 - pre 230 meseci
Drago mi je da sve veci broj znacajnih banaka nudi i online usluge. Ja u zemlji ne koristim usluge nijedne banke za ovu stvar, ali bih stvarno voleo da vidim mogucnost da novac koji dobijam na devizni racun mogu da podignem na bankomatima. Licni primer: Juce sam proveo preko sat vremena u jednoj banci u Beogradu, samo da bih se nazvrljao na dva papira za dve uplate iz inostranstva. Nazalost, imam utisak da nije ni bitno da kazem koja je banka u pitanju jer je stil manje-vise isti u svim bankama u zemlji. Novac nije moguce podici odmah, nego tek sutradan. Odem danas nesto pre kraja radnog vremena i ponovo ostanem sat vremena, cekajuci na operatera. Da se ne lazemo, nisam mnogo nervozan kad se pare podizu :), ali negde 40 minuta posle zavrsetka radnog vremena, sefica mi bas ljubazno kaze da su dobili opomenu (valjda, preko racunara), od IT odeljenja koje ceka da se moja transakcija zavrsi i da mogu, valjda, da gase masine. Iskrenost me je stvarno razoruzala, da nisam ni pokusao nista da kazem osim ako mi i treci put budu trazili da stojim za jednu, vec nedeljama problematicnu uplatu, manje vremena bih potrosio da sam avionom otisao za Cirih i podigao pare licno. Znaci, oni uslugu vrse sat vremena i onda me, onako ljudski i srdacno, mole da dolazim znatno ranije pre kraja radnog vremena, jer nije lepo da im pravim probleme sa IT odeljenjem. Cega se pametan stidi...

Da sumiram, ako i ova online banka makar u 5% slucajeva vodi ka salteru, nema tog softvera i nema tog hardvera koji ce mi omoguciti znacajniju bezbriznost u koriscenju usluga nasih banaka.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Internet Bankarstvo - HVB Online Banka

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10874 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.