Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa portabilnim photoshop-om cs2

[es] :: Rasterska grafika :: Problem sa portabilnim photoshop-om cs2

[ Pregleda: 2313 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

niki22

Član broj: 81090
Poruke: 2
213.240.32.*



Profil

icon Problem sa portabilnim photoshop-om cs223.03.2009. u 20:17 - pre 182 meseci
Gospodo,
Pokusao sam, u apsolutno edukativne svrhe, da probam kako radi portabilna verzija photowshop-a cs2.
Problem koji imam je sledeci. Instalacija sa USB-a pocinje normalno ali na kraju dobijam poruku -

Your Adobe Photoshop user name, organizacion, or serial number is missing or invalid. The application cannot continue and must now exit.

posle cega program pada. Problem je u tome sto se to ne desava uvek. Odnosno, na jednoj masini program se podigne i normalno radi a na drugoj ne. Probao sam na 5 (pet) masina. Da li neko ima ideju kojom bi mi objasnio razlog. Da ponovim na jednoj masini se podigne na drugoj dobijam poruku posle koje se program rusi. Neke masine nemaju instaliran klasicni photoshop a druge imaju. Nije sustinska stvar da li je instaliran klasicni photoshop (i na takvim masinama ne uspeva da se podigne).

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.static.nscable.net.



Profil

icon Re: Problem sa portabilnim photoshop-om cs211.04.2009. u 19:51 - pre 182 meseci
Na kompjuteru "masini" kojoj se lepo podigne :). Da li si na njoj prvo startovao. Ponekad imam problema sa portable software-om i dosao sam do zakljucka da nije dobro uradjen za portable to jest nije ti dobar program trazi dalje
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

[es] :: Rasterska grafika :: Problem sa portabilnim photoshop-om cs2

[ Pregleda: 2313 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.