Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!

[es] :: Advocacy :: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 10982 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!22.03.2009. u 20:09 - pre 183 meseci
Moram ovo da podelim sa vama drugari. Sinoc smo bili na nekoj zurci ovde u Filadelfiji, i podjemo do grada da se nadjemo sa nekim drustvom. Ja sam popio 4-5 piva i 3-4 Jegera, sve u svemu daleko od pijanog (nisam se klatio, pravio sranja, povracao, urinirao ...). Apsulutno sam bio svestan svega. Prilazimo baru i kaze lik iz obezbedjenja da ne mogu da udjem zato sto nosim kacket, ja zastadoh , kad on nastavi pijan si ne mozes da udjes. Drug i drugarica udju da potraze to drustvo ja se pomerim u stranu jedno 4-5 metara od ulaza, stojim kuliram i cekam da ovi izadju napolje. Kad mi taj security dobacuje You should go home!, znaci stojim i ne gledam ga vise totalno gledam u drugu stranu, ja se okrenem i kazem "excuse me?" On ponovi. Ja sam dakle 5 metara od ulaza na trotoaru sa rukama na ledjima i cekam ove da izadju. Ja mu kazem "I'm gonna stay right here, and what you gonna do about it?!" On nesto cavrlja telefonom...

Posle par dolaze pandurska kola, izlaze dva crnca (i izbacivaci su crnci!) prilaze mi i bez reci bukvalno be bacaju na beton, stavljaju lisice i ubacuju u kola! Be ijedne reci. Od udarca u beton skroz mi se izgrebe lakat, pocepa kosulja, udarm takodje kolenom u beton, i rame me ubija dal od udarca ili od njihovog cimanja! I nestao mi sat, vervatno mi spao sa ruke!

Strpaju me u kola i bez ijedne reci odvedu me u celiju... Ja prilego lepo, eto ga cuvarposle otprilike 3 sata kaze "Get Out". Na izlazi mi daje moje stvari i kaze potpisi ovde, ja mu kazem daj mi da vidim sta potpisujem, on kaze nemoj da se pravis pametan mogu da tezadrzim ovde koliko ja hocu potpisi ovde, ja mu kazem jos jednom da mi da da procitam sta potpisujem, on se iznervira sam zvrcne gde sam ja trebo da se potpisem i istera me napolje!

Sutra imam sudjenje i tuzicu policiju!
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

Član broj: 6411
Poruke: 392
79.101.88.*



+120 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!22.03.2009. u 20:40 - pre 183 meseci
Tema je pre za MadZone :-)
Elem dosao si do bara, nije ti bio dozvoljen ulaz jer gorili se nisi svideo tvoj izgled, te je ocenio da si pod gasom i nije hteo da razmislja sta ce biti unutra ako te pusti /diskreciono pravo da puste koga hoće
Zatim ti je rekao da lepo odes dalje, da ne razmislja o tebi dal ces ga se deres, da ga prozivas il da napravis neko drugo s***** ispred kluba.
Ocenio je da je tvoj odgovor (I'm gonna ...) na njegov zahtev previse drčan (da ne upotrebim drugu reč) te je jednostavno pozvao plavce da se bakću sa tobom.
Kad su oni došli da nisi mislio da će da ti lepo kažu - Gosp. biliste ljubazni, molimo Vas, da krenete sa nama-
Jednostavno su imali dojavu-poziv o pijanom liku koji smeta gorili a posto očigledno znaju te ljude sa ulaza postupili su kao što postupaju sigurno svaki put kad ih isti pozovu (to je ona fora ruka-ruci, uradi ti nešto za mene, ja uradim za tebe)
Da su te tukli u kolima i pritvoru imao bi neku šansu za moguće suđenje, ovako se sve svodi na tvoju protiv njihovih reći, a sudija ako i dođe do toga def. će pre verovati dvojici ili više pajkana + gorili kluba od solo (pijanog) stranog civila


----
Inače preporucujem ti da procitas doživljalje 'gorile' :) iz Srbije na privremenom radu u Majamiju http://blog.b92.net/blog/7668/Strongman/
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!22.03.2009. u 20:41 - pre 183 meseci
Tuzi te crnce za rasizam :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!22.03.2009. u 21:31 - pre 183 meseci
Pa pazi trebali su da pridju i da me pitaju dal sam ja uopste taj i o cemu se radi, ja niti sam se klatio niti drao niti pravio gluposti, stajao sam od njih 5 metara i cutao gledao na ulicu! Stoga da mi pridju, da me bace na beton ne kazu ni rec, apsolutno! Ako je to za tebe normalno ja prosto ne mogu da verujem!

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 22.03.2009. u 23:54 GMT+1]
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

Član broj: 6411
Poruke: 392
93.86.7.*



+120 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!22.03.2009. u 22:27 - pre 183 meseci
Ne ne
Svakako da nije normalno, daleko od toga
Jednostavno coveku ili ljudima koje rade obezbedjenje tog kluba nisi se svideo, ocenili/procenili su da ces mozda napraviti neki ekses/incident, pozvali su plavce koje znaju, tu je bila prica tipa
-'... Hey bro, what's up, busy night, yeah,yeah, come down here There is some white***drunk guy, yep, ...you have a free buzz from us... see ya...'
Dolaze braca crnci/plavci vide belca koji stoji pored kluba, kontaju to je taj za kog su nam javili* i ostalo je istorija. (*a javljaju im stalno da imaju probleme, a kad oni rese probleme od kluba imaju pice, zenske... -obostrana korist)

Sva sreca pa ti nisu slomili ruku/nogu pa posle da ispadne kako si bio nespretan i sam pao
na kraju je njihova protiv tvoje reci, nazalost nemas snimak desavanja -
Sretno u pokusaju isterivanja pravde
 
Odgovor na temu

ajdeBre
Niš

Član broj: 92438
Poruke: 254
91.148.93.*



+9 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!22.03.2009. u 22:35 - pre 183 meseci

Em pijan, em stranac, em belac, em Srbin - ćuti, dobro si prošao

Enjoy your stay in USA...
The only place you can find Success before Work is in the dictionary.
-------
If you want to shoot, then - shoot; don't talk!
-------
One shot - one hit...
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.72.*



+6455 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!22.03.2009. u 22:46 - pre 183 meseci
Nemoj džaba da bacaš pare na advokata... Stvar je poprilično čista za policiju... Na kraju krajeva mogu reći da su te pomešali sa osumnjičenim za višestruko ubistvo, a kad su te priveli i proverili videli da nisi ti, pustili te i to je to...
 
Odgovor na temu

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!22.03.2009. u 23:32 - pre 183 meseci
Citat:
ajdeBre: Em pijan, em stranac, em belac, em Srbin - ćuti, dobro si prošao :D

Enjoy your stay in USA...


Em mi istekla viza pre 2 godine!

Ima jedna zena advokat hoce da se tera sa njima a ne trazi pare, ako dobjemo ona uzima procenat. Tako da cu da vidm sa njom.
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

ajdeBre
Niš

Član broj: 92438
Poruke: 254
91.148.93.*



+9 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!22.03.2009. u 23:43 - pre 183 meseci

Auuu...još i to? Još će i da te vrate ovde...
The only place you can find Success before Work is in the dictionary.
-------
If you want to shoot, then - shoot; don't talk!
-------
One shot - one hit...
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 00:07 - pre 183 meseci
Samo bih jednu stvar pomenuo. Za sve ove koji kažu kako nema nikakvih dokaza da nešto nije bilo po zakonu — šta je s potpisom čuvara tamo gde je trebalo Machiavelli da se potpiše? Samo na osnovu toga bi neko mogao fino nadrljati, ili sam nešto pogrešno razumeo?
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 00:24 - pre 183 meseci
Jedan od kljucnih detalja je i u cijoj je jurisdikciji komad trotoara na kojem si stajao, jer kako mozes da
nadrljas kao vlasnik kuce ispred koje se neko okliznuo i polomio na neociscenoj poledici, tako moze biti
da si se ponasao mimo instrukcija ovlascenog lica (tj. bouncer-a) za taj deo povrsine trotoara.

Sve su sanse da su i bouncer i policajci sve odigrali prema trenutno vazecim pravilima, i da vrlo dobro
znaju koliko im je dugacak lanac. Za razliku od nasih pandura koji se uzdaju u bezuslovnu silu i zasticenost
ocitim lazima, u amerskom sistemu svi oni paralelno znaju kako primenu sile, tako i primenu zakona, i
svakodnevno se besprekorno igraju sugice u okvirima zakona

Nemoj biti ni preterani optimista u pogledu trajanja procesa i visine odstete.

Ako je zakon ipak na tvojoj strani, sve dalje zavisi od advokata. Ako imas nekoga ko ce za tebe da grize
na sudu, pogotovo mladji advokati vole da rade na pro-bono i uzmu procenat, onda imas dobre sanse.
Imaj u vidu i da su lawyer-i deo sistema u kojem se prvo cuva svoje dupe i odnosi sa ostalima pre nego
interesi pravde i klijenata. Cesto puta lawyer-i bazirano na svakodnevnoj praksi sa pravnim sistemom i
sudnicama procene da je nesto gubitak vremena i nece da trose vreme.

Iako ih niko posten ne voli kao organizaciju, u ovom slucaju bi mozda bilo bolje da dobijes pravni savet od
ACLU organizacije, jer imaju dosta iskustva u pravnim ganjanjima sa brutalnoscu policije i sluzbenih lica.

I da ne zaboravim - obavezno lekarski pregled, kao i da napravis fotografije povreda (ogrebotine, poderotine,...)

Citat:
Em mi istekla viza pre 2 godine!


Ovo je najmanji problem, bar sto se sudskog procesa tice. Pre par godina su lawyer-i izboksovali odstetu
od 3 mil USD za ilegalnog imigranta koji je pao sa gradjevine i imao visestruke prelome. Moze da bude problem
posle, ali nisam siguran kako saradjuju civilni sud i imigraciona sluzba. Znam da su povezani DMV i imigracija
i da ne mozes dobiti vozacku dozvolu bez sredjenog imigracionog statusa.
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 00:25 - pre 183 meseci
Citat:
Machiavelli...: Em mi istekla viza pre 2 godine!

Ima jedna zena advokat hoce da se tera sa njima a ne trazi pare, ako dobjemo ona uzima procenat. Tako da cu da vidm sa njom.


ako povratak u srbiju vredi tih para pod uslovom i da ih dobijes samo napred

 
Odgovor na temu

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 01:14 - pre 183 meseci
Nisu povezani sudovi imigraciona suzba uospte, mislim sud moze da nalozi takvu proveru ali to nece da se desi.

Sto se tice dozvole ja imam Maryland vozacku dozvolu i ID vazi do 2012 godine! Sto se dozvole tice zavisi od drzave do drzave Ilinios i Maryland ti daju dozvolu samo na osnovu pasosa i validne vize i to ne do isteka vize (kao ostalih 50-ak drzava) nego na 5 godina. Tako da oni i nemaju pojam da sam ja nelegalno ovde, imam kreditnu karticu, debitnu, ssn, neki racuni sa na moje ime... Ne mogu da nadjem "normalan" posao jel poslodavci imaju upustva kako da provere dali si legalno ovde...
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 02:44 - pre 183 meseci
Citat:
ako povratak u srbiju vredi tih para pod uslovom i da ih dobijes samo napred


Ne verujem da se ni teoretski moze raditi o nekom iznosu te vrste, jer je (osim povrede ega
i licnog integriteta na javnom mestu) pretrpeo izuzetno minorne povrede.

Ja bih na tvom mestu sigurno pokusao da vidim dokle se moze ici i kakva se odsteta moze
dobiti u sudskom poravnanju.

Neka moja procena je da je teorijski maksimum oko 10 hiljada USD, a da su realne sanse negde
ispod toga. Za manje telesne tegobe tipa bolova u ramenima (kao recimo posle lakseg sudara
kolima) osiguranja isplacuju oko 5-6 hiljada jer to vise nego pokriva troskove rehabilitacija/fizioterapija,
kao i odsustvovanje sa posla nekoliko dana. Za nasrtaj na licnost (assault, neprimerena primena sile)
moze da se dobije nesto vise, ali ne verujem da ce da se dodeli po obe stavke.

Kad je u pitanju policija, a narocito ako su u pitanju granice igre na koje su navikli (sigurno imaju
oko lokala i pijanih gostiju dosta iskustva), verovatno su tacno proracunali dokle mogu da idu.
Budi uveren da se ne radi o papcima juce sislim sa planine koji su drz-ne-daj brze-bolje nasli
nekoga da biju. Znaju oni dobro i paze da se ne zakace ni sa cijim lawyer-ima koji bi im se napili
krvi. U USA su advokati pravi krokodili od kojih se svi plase, a ne policije ili kojekoga drugoga,
jer od njih nema zastite. Ako su uradili sto su uradili, verovatno su bili sigurni da su sve radili u
okviru zakona.

Naravno, tvoj advokat sigurno zna detalje i lokalne zakone daleko bolje od mene, i ako je dobar
i ako policajci imaju istoriju slicnih problema moze sigurno da se nesto izboksuje. U svakom slucaju
(znam da te licni inat u ovom trenutku vodi pre svega) treba iskoristiti priliku da malo onjusis
pravosudni sistem izbliza, tako da bih ti savetovao da obavezno nastavis, da vidis kako stvari idu.


 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 07:24 - pre 183 meseci
Brale, it's your God given right da stojis gde hoces i da te ne maltretiraju ni bouncer-i ni policija... U redu, ne mozes da udjes u lokal, ok, ali da ne smes da stojis na ulici ako ne provociras nikog i da pri tom dodju panduri i da te zveknu o beton mislim... I ja bih uradio isto kao i ti, ne bih se zaletao na nigga koji je 2 puta siri od mene ali bi mu odbrusio jos i gore... A panduri po pravilu bi trebalo da ti pridju, da te intervjuisu, pa i ako procene da si pijan ili da remetis red i mir mog da ti kazu da se naslonis na auto, okrenes ruke na ledja i da te smeste u auto i pravac apsana. Ako se opires hapsenju onda je to druga stvar... A philly je city of brotherly love pa me ne cudi da se crnci tako tale... :)

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 23.03.2009. u 12:43 GMT+1]
make love - !war
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 07:38 - pre 183 meseci
Citat:
Machiavelli...: Nisu povezani sudovi imigraciona suzba uospte, mislim sud moze da nalozi takvu proveru ali to nece da se desi.

na osnovu cega si ubedjen da se to nece desiti?
 
Odgovor na temu

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 07:52 - pre 183 meseci
Mislim da imaš svako pravo da prijaviš ovaj slučaj, što bi se reklo, nadležnim ogranima :)
Neću da se upuštam u raspravu o zakonima i da nagađam šta bi bilo kad bi bilo, jer manje više sve što znam o tome je iz filmova i serija, a to baš i nije merodavno.

Ono što hoću da ti kažem, tj. da te podržim je zbog toga što ti, po mojim stavovima, nisi uradio ništa loše. Nisu hteli da te puste u klub, OK njihovo pravo. Kažeš da nisi pravio gluposti nego da si čekao prijatelje. Pretpostavljam da će oni posvedočiti koliko si bio popio i pretpostavljam da postoji kamera na ulazu u klub koja je možda snimila da nisi pravio gluposti i mooožda snimila tvoje hapšenje.

U principu hoću da ti kažem da te razumem i da imaš pravo da se osećaš oštećenim u celoj situaciji i da je moralno da se požališ na rad policije. Da li ćeš dobiti odštetu na sudu to je druga priča.


[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 23.03.2009. u 12:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.72.*



+6455 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 11:13 - pre 183 meseci

Evo jedne lekcije iz srednje škole na času "Citizenship" ... Ako ti u kuću upadne SWAT tim i pri tom ti razvali cela vrata, upadanjem ti uništi gomilu pokućstva, da bi nakon toga provalili da su upali u pogrešan stan (tipa stan na spratu iznad), da li imaš pravo da ih tužiš? (da, ovakve stvari se uče u srednjoj školi)

Odgovor je - Ne. Ti popraviš štetu, vratiš sve u prvobitno stanje i ispostaviš račun policiji koji ona plati. Policija će platiti materijalnu štetu nastalu greškom, ali ne možeš da očekuješ izvinjenje jer se policija ne izvinjava za svoje greške (i greške spadaju pod njihov posao).

Tako da ipak mislim da ovaj slučaj može da se okarakteriše tako... A pokretač teme ako nije otišao odmah kod lekara na pregled posle toga kako bi se videle koje su fizičke povrede, može da zaboravi na bilo kakvu tužbu...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 13:48 - pre 183 meseci
Citat:
Ventura
Odgovor je - Ne. Ti popraviš štetu,


Tacnije, imas pravo da ih tuzis (privatna parnica) ali sa vrlo malim sansama za uspeh :-)))

Citat:
Machiavelli...
Nisu povezani sudovi imigraciona suzba uospte, mislim sud moze da nalozi takvu proveru ali to nece da se desi.


Nisu, tacno - medjutim hajde da razmislimo malo... ti ces da tuzis policiju, dakle drzavu. Cenim da ce u svakom slucaju neko za vreme sudjenja to da "primeti" - sa strane policije, i onda ce ti vrlo verovatno zaprziti corbu van tog suda.

Da sam na tvom mestu, prvo bih razmislio da li hocu da ostanem u toj zemlji ili ne - ako ne, onda lepo advokata i pitaj ga prvo koje su ti sanse - moze da se desi, ko sto Milanche kaze, da je to mesto gde si stajao parcela u vlasnistvu kluba, u kojem slucaju si ti na njihovoj privatnoj povrsini... to dosta menja stvari.

Ako si bio na javnom prostoru i tu su te povredili, onda imas sanse - ali, kao sto rekoh, to sa vizom ce gotovo sigurno isplivati na povrsinu - direktno ili indirektno, pa vidi sta ti se vise isplati - sve zavisi od toga.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!23.03.2009. u 16:07 - pre 183 meseci
Drugi put, zašto svi uporno ignorišu falsifikovanje potpisa od strane zatvorskog čuvara (ili šta je već)? Zar je to stvarno „sitnica“? Posmatrajmo to čak nezavisno od događaja koji je prethodio.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Policijska tortura u Philadelphia - ja zrtva!

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 10982 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.