Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opšti uslovi korištenja laptopa

[es] :: Laptopovi :: Opšti uslovi korištenja laptopa

[ Pregleda: 1453 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Doomhammer
Dusko Savanovic

Član broj: 43596
Poruke: 81
*.vladars.net.



Profil

icon Opšti uslovi korištenja laptopa17.03.2009. u 10:46 - pre 183 meseci
Pozdrav. Radim u jednoj firmi koja je kupila svojim radnicima po laptop HP Compaq 6710b. Kako sam ja zadužen za izdavanje i konfigurisanje opreme, dobio sam zadatak da sačinim prijedlog zapisnika o primopredaji, koji bi trebao da sadrži neke opšte uslove o korištenju. Tipa ako zaposleni potopi laptop u WC šolju normalno da će mu šteta biti odbijena od plate itd. Naravno procjena da li je kvar izazvan nepažnjom zaposlenog je objektivna i teška za utvrditi. Cilj ovog zapisnika bi u jednu ruku bio i da djeluje kao podsjetnik zaposlenima da su obavezni čuvati laptope. Da li je neko radio nešto slično i ima li ikakav dokument koji bi ja eventualno mogao razraditi? Valjda sam postavio pitanje u pravi podforum.
Linux registrated uesr No.396713
http://counter.li.org
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.235.*



+13 Profil

icon Re: Opšti uslovi korištenja laptopa17.03.2009. u 11:58 - pre 183 meseci
Check start
forum name: laptopovi
topic: laptopovi
result: pravi forum = true
Check end

:D

Ozbiljno, mislim da je dovoljno samo da mozda malo preformulises uslove iz garantnog lista za te laptopove, znaci da napises nesto u smislu kako polivanje vodom, padovi, grebanje kojecime i slicno ne spadaju u normalne uslove koriscenja i da ce zaposleni biti odgovorni za svaku stetu nastalu nenormalnim koriscenjem opreme itd.
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Opšti uslovi korištenja laptopa

[ Pregleda: 1453 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.