Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Klavijatura ili Sintisajzer za Beat-making

[es] :: Muzička produkcija :: Klavijatura ili Sintisajzer za Beat-making

[ Pregleda: 3684 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

symtraxx
Mali Mate
Ispred Računala

Član broj: 121880
Poruke: 15
*.mobile.carnet.hr.



Profil

icon Klavijatura ili Sintisajzer za Beat-making03.03.2009. u 10:37 - pre 184 meseci
Poštovanje, drage kolege!

Pretraživajući ovaj forum nisam našao ono što me zanima... ili mi je jednostavno promaklo...uglavno priječi ću na stvar...

Radim već dost dugo beatove. I sve sam ih radio preko svima nama dobro poznatog Reason-a... međutim sad sam se
odlučio prebaciti na idući level... naime htio bih spojiti neku najprimitivniju klavijaturu na PC... (zbog buđeta)... e sad sam gledao klavijature sa MIDI izlazima da su relativno skupe nove a i polovne (skupe za moj buđet) ... e sad bi me zanimala klavijatura ili sintisajzer koju bi ja mogao spojiti na PC i štancat neke semplove u Reasonu...pošto mi jednostavno netrebaju VST efecti i ostal dodaci (jer sve to mogu fino uraditi u Reason)...

Sad bi Pitanje trbalo glasiti: Koju mi vi neki polovni sintisajzer preporucate tako da nekoristim tipkovnicu za sviranje samplova vec taj keyboard (jer je puno zgodnije odsvirat sample na klavijaturi nego na tipkovnicu od PC-a) a da je cijena cca polovnog uređaja 50€ ili 60€ max...

Nisam upoznat u tom područiju a opet napominjem da mi treba samo da poslazem tonove u Reasen-u...

Ispričavam se unaprijed ako mi je fulnila tema na browseru dok sam je tražio...
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Moderator
Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Klavijatura ili Sintisajzer za Beat-making04.03.2009. u 10:04 - pre 184 meseci
Pregledaj oglase i traži bilo koju klavijaturu sa MIDI izlazom.

Recimo Korg Poly 800.
Mala, tanka i laka klavijatura, a jeftina, samo proveri ispravnost i naročito adapter na 220 V, jer Korg ne trpi one kupovne sa buvljaka.

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

deejay_spook
Nemanja Kranovic
0230

Član broj: 74090
Poruke: 8
*.ipt.aol.com.

ICQ: 231
Sajt: www.myspace.com/deejayspo..


Profil

icon Re: Klavijatura ili Sintisajzer za Beat-making14.06.2009. u 18:58 - pre 180 meseci
Kupi lepo Behringer UMX25 midi controler i nećeš zažaliti, ja takođe imam taj midi controler i odlično mi služi za hip-hop beat making. Takođe radim u Reason-u. Cena mu je 90-100 €.
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Klavijatura ili Sintisajzer za Beat-making

[ Pregleda: 3684 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.