Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pravljenje repeater-a

[es] :: Wireless :: pravljenje repeater-a

[ Pregleda: 1849 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milos 2
milos ljatkovic

Član broj: 148450
Poruke: 669
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon pravljenje repeater-a27.02.2009. u 20:44 - pre 183 meseci
meni bi trebala jedna antena koja ce stajati na terasi, koja prima signal, a istovremeno salje signal na moj lap-top.
e sada zasto mi to treba
sa lap-top-om unutar stana vidim mrezu, ali je jako slaba, i nece da se konektuje na nju, ali cim izadjem na terasu, ja dobijam signal, i lepo se konektujem na tu mrezu, a da uzmem obicnu antenu koju bi kablom povezao za lap-top mi ne vredi, jer onda moram da vucem zicu po stanu, sto mi nikako ne odgovara, pa mi treba jedna antena koja ce i da salje i da prima signal (prima signal mreza oko mene, i meni salje signal na lap-top), i kako u tom slucaju ja mogu da biram na koju mrezu od svih tih koju antena nahvata hocu da se konektujem
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.magnetplus.net.



+69 Profil

icon Re: pravljenje repeater-a28.02.2009. u 09:04 - pre 183 meseci
To se ne moze uraditi za sve mreze,nego samo za onu koju izaberes. Treba ti Access Point,preko njega izaberes mrezu po zelji,stavis ga u WISP mod,i onda ce ti slati signal od te mreze koju izaberes.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
87.250.118.*



+122 Profil

icon Re: pravljenje repeater-a28.02.2009. u 19:59 - pre 183 meseci
Citat:
fade: To se ne moze uraditi za sve mreze,nego samo za onu koju izaberes. Treba ti Access Point,preko njega izaberes mrezu po zelji,stavis ga u WISP mod,i onda ce ti slati signal od te mreze koju izaberes.
slazem se osim odabira moda rada.
u wisp se stavlja ako ce da koristi i lan i wlan pristup a posto ap treba samo da salje signal dalje potrebno je podesiti u obican repeater mode i to je to.

pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: pravljenje repeater-a

[ Pregleda: 1849 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.