Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko povezivanja mobilnog sa ADSL konekcijom preko Wireless kartice

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Pomoc oko povezivanja mobilnog sa ADSL konekcijom preko Wireless kartice

[ Pregleda: 3905 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bozzo

Član broj: 25952
Poruke: 31
84.41.118.*



Profil

icon Pomoc oko povezivanja mobilnog sa ADSL konekcijom preko Wireless kartice14.02.2009. u 18:45 - pre 184 meseci
Prijatelj me zamoli da mu nakacim mobilni na ADSL internet konekc.
Ima ADSL internet preko mrezne kartice i kupio je USB Wireless karticu sa namjerom da se prikaci preko mobilnog telefona na internet konekciju ..
Procitao sam neke poruku i nasao jedno uputstvo na
Pratio sam uputstva sa sajta: http://www.brighthub.com/compu...ws-platform/articles/7785.aspx

Podesio sam mu hot spot onako kako je pisalo i omogucio share postojece ADSL konekcije.
Pitanje: Je li to sve sto bi trebalo uraditi , da li treba koristiti onu opciju bridge conection da bi povezao ADSL sa ovom Wireless mrezom preko koje pristupam mobilnim tel.
Da li se treba nesto podesavati u mobilnom tel. (neke MAC adrese od ove Wireless kartice) ili nesto ukucavati pri registrovanju mreze osim pass i user name.

Hvala puno!!
 
Odgovor na temu

bozzo

Član broj: 25952
Poruke: 31
84.41.118.*



Profil

icon Re: Pomoc oko povezivanja mobilnog sa ADSL konekcijom preko Wireless kartice16.02.2009. u 17:27 - pre 183 meseci
Da pojasnim.
Hoce momak da surfuje internetom pomocu mobilnog koji ima wireless, dok mu brat surfuje na kompijuteru.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Pomoc oko povezivanja mobilnog sa ADSL konekcijom preko Wireless kartice

[ Pregleda: 3905 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.