Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

066 i tacka (mts) vs. ...?

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: 066 i tacka (mts) vs. ...?

[ Pregleda: 5938 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
93.86.14.*



Profil

icon 066 i tacka (mts) vs. ...?31.01.2009. u 19:44 - pre 184 meseci
Da li je moguce da telenor nema postpaid paket kojim bi 'prkosio' 066 ponudi mt:s-a?
066 bih uzeo ali kontrola i provera troskova je ocajna pa se dvoumim dok je telenor OK sto se toga tice...
ali nisam nasao ni jedan paket u kojem postoji free gprs saobracaj? vidim tarifne dodatke ali nisu cene bas male...

 
Odgovor na temu

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
*.adsl.beotel.net.



+32 Profil

icon Re: 066 i tacka (mts) vs. ...?01.02.2009. u 08:32 - pre 184 meseci
Citat:
SBSL: Da li je moguce da telenor nema postpaid paket kojim bi 'prkosio' 066 ponudi mt:s-a?
066 bih uzeo ali kontrola i provera troskova je ocajna pa se dvoumim dok je telenor OK sto se toga tice...
ali nisam nasao ni jedan paket u kojem postoji free gprs saobracaj? vidim tarifne dodatke ali nisu cene bas male...


Pa eto sam si odgovorio na pitanje koje si postavio.
Dzaba sve, kontrola, tzv. pokrivenost, kad puno stvari uopste ne radi, a cene su iste ili idu u korist Telenora. (govorim iz mog ugla i za moje potrebe, ne uzimam u obzir pre-paid i slanje porukica)
Posto su nam telefoni na firmu, odjednom smo shvatili da kod Telenora u prenesi paketima dobijamo vise minuta kao pravno lice nego kao fizicko!
A sto se tice interneta, i to je dzaba sto je free (kakva igra reci), kad kilavo radi, jako kilavo. (ovo govorim iz iskustva, na kraju sam izvadio mt:s internet karticu, modem koji sam dobio nije zakljucan, tako da sam ubacio telenor karticu, a i tu dobijam vise GB od mt:s-a)
Razumem nedoumice ljudi i sam sam racunao i preracunavao i dvoumio se, cak probao vip, medjutim sad sam spreman vise da placam, ako treba, samo da imam normalnu vezu i usluge koje zaista pruzaju.

Mislim da Telenoru ne treba nista slicno 066, ima nas koji cemo i ovo da placamo, veruj mi. A mladi i oni kojima telefon nije vazan za posao imaju druga dva operatera, mnogobrojne promocije i mnogo drugih "besplatnih" pogodnosti. Pa kad radi, radi, kad ne radi, sacekas malo pa sutra proradi. Ja za to nemam vremena ni zivaca vise.



 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: 066 i tacka (mts) vs. ...?01.02.2009. u 18:03 - pre 184 meseci
Citat:
SBSL: Da li je moguce da telenor nema postpaid paket kojim bi 'prkosio' 066 ponudi mt:s-a?
066 bih uzeo ali kontrola i provera troskova je ocajna pa se dvoumim dok je telenor OK sto se toga tice...
ali nisam nasao ni jedan paket u kojem postoji free gprs saobracaj? vidim tarifne dodatke ali nisu cene bas male...

Ja koristim vec godinama Fleksi i u tom paketu imam uracunat GPRS saobracaj. Sve je uracunato u pretplatu, osim MMS poruka. I ne kapiram zasto ovaj paket koristi malo ljudi? Meni vrsi posao, posebno zato sto saljem dosta SMS poruka u inostranstvo, a i one su mi uracunate u pretplatu. A paket je jako lak za koriscenje i kontrolu. Radi kao prepaid, samo sto su tarife nize.
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
77.46.192.*



Profil

icon Re: 066 i tacka (mts) vs. ...?18.02.2009. u 10:54 - pre 183 meseci
Da li je moguce da postpaid korisnik prenesi profila aktivira 10MB za 250+pdv?
ili je to iskljucivo za pri pejd korisnike?

http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=3463

 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: 066 i tacka (mts) vs. ...?18.02.2009. u 10:57 - pre 183 meseci
Postpaid - korisnici svih paketa mogu da uzmu
300MB, 2GB, 5GB, 10GB po cenama na sajtu
Prepaid - Jedna cena, moje vreme, vise price
5MB, 10MB, 50MB po cenama koje su na sajtu.

Postpaid ne moze da uzme dodaj internet koji je namenjen za prepaid i obratno.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: 066 i tacka (mts) vs. ...?

[ Pregleda: 5938 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.