Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.

[es] :: Storage :: Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.

[ Pregleda: 4410 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

drzil
zivorad zikic

Član broj: 208311
Poruke: 4
*.eunet.rs.



Profil

icon Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.14.01.2009. u 00:57 - pre 185 meseci
Sa digitalnog fotoaparata prebacio sam AVI file u dvd file pomocu WinAvi Videoconvertera i sacuvao ga na hard discu. Sada kada pokusavam da pomocu Nero expressa narezem na prazan dvd prijavljuje gresku da dvd nije prazan i tako za sve dvd diskove u pakovanju koje sam kupio novo neotpakovano, tj. dvd diskovi su sigurno prazni. Sta bi trebalo da uradim?
 
Odgovor na temu

wux
NS

Član broj: 27480
Poruke: 161
82.208.224.*



+14 Profil

icon Re: Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.15.01.2009. u 11:30 - pre 185 meseci
Da li je samo sa tim fajlom ili i sa ostalima? DaemonTools ima neku opciju da "zabrani" snimanje i simptomi su otprilike takvi kako si opisao... proveri.
Drugo, "dvd format" nije jedan fajl nego folder "video_ts" u kome treba da ima nekoliko fajlova sa ekstenzijama .ifo i .vob
 
Odgovor na temu

drzil
zivorad zikic

Član broj: 208311
Poruke: 4
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.15.01.2009. u 14:34 - pre 185 meseci
WUX hvala najlepse na odgovoru. Bila je moja greska jel sam bio ubedjen da su prazni DVD-r koje imam, ali na njima je bilo pokusano neko snimanje verovatno kao "one season" i onda i ako nista nije narezano on ga je verovatno zatvorio za dalje snimanje. Sada sam pokusao ponovo sa Nerom i stavio drugu DVD-R i uspeo sam. U svakom slucaju Hvala. Sada bih pokusao da narezem slike na dvd i to isto sa nerom, videcu valjda cu uspeti, a ako ne eto mene opet.
 
Odgovor na temu

drzil
zivorad zikic

Član broj: 208311
Poruke: 4
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.15.01.2009. u 18:26 - pre 185 meseci
Narezao sam dvd i radi ali posto je demo na ekranu stoji stalno neki ispis "watermark", jel bi mogao neko da mi kaze sa kog sajta tj. odakle bi mogao da skinem program WinAvi Video converter 9, cuo sam za njega da je dobar i da moze da se skine besplatno.
Druga stvar, narezao sam dvd pomocu nera velicine 900 mega, a moze da stane 4,5 giga, pokusao sam da dosnimim jos nesto video materijala ali ne moze zatvorio ga je, a pri narezivanju prvog nije mi ponudio opciju "multiseason". Jel bi mogao neko da mi objasni kako da podesim da rezem dvd ali tako da bi mogao posle ponovo da narezujem na istom dvd-u do punog kapaciteta. Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

severac7

Član broj: 193415
Poruke: 68
93.86.183.*



Profil

icon Re: Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.15.01.2009. u 19:28 - pre 185 meseci
Moze da se dorezuje ali je problem u tome sto posle toga postaje tesko citljiv za veci broj cd/dvd uredjaja.Pa se ta radnja ne preporucuje.Pricam iz licnog iskustva
 
Odgovor na temu

drzil
zivorad zikic

Član broj: 208311
Poruke: 4
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.15.01.2009. u 21:06 - pre 185 meseci
Ok, a do koliko se preporucuje da se nareze jedan dvd da bi bio citljiv, i da li moze sada da se doreze kad je vec nesto narezano?
 
Odgovor na temu

subidubidu
Bijeljina,RS,BiH

Član broj: 38390
Poruke: 95
77.239.76.*



Profil

icon Re: Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.15.01.2009. u 22:15 - pre 185 meseci
Citat:
drzil: Ok, a do koliko se preporucuje da se nareze jedan dvd da bi bio citljiv, i da li moze sada da se doreze kad je vec nesto narezano?


Bitno je samo da ne dodajes kasnije , to je htio reci severac7. Ja nikada nisam probao multiseason, nisu skupi DVD mediji :).


Pozz
ZIVOT JE LEP
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: Dvd file sa harda na dvd disk kako narezati.

[ Pregleda: 4410 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.