Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa flesovanjem se p990

[es] :: GSM - servisiranje :: problem sa flesovanjem se p990

[ Pregleda: 1780 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lemin01
Bačka Palanka

Član broj: 104450
Poruke: 5
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon problem sa flesovanjem se p99028.12.2008. u 18:35 - pre 185 meseci
problem je u sledecem: qwerty tastatura ne radi u celosti, radi svaki treci, ali ne i onaj najbitniji za flashovanje "@". Na preklopnoj tastaturi ne radi ni jedan taster, pa ni taster "c". sve ostalo radi normalno tj. svetlo na tastaturi je ok. preklopnik radi ok.... i ponekad taster za "back" (sa strane) i taster za kameru, jednostavno izgube funkciju... kada se telefon otvori nije vidljiv ni jedan trag fizickog ostecenja, tako da mi ostaje da se nadam da je kvar u softweru. Pokusao sam da fleshujem telefon sa "xs++" ali kad mi zatrazi da drzim taster "C" i prikacim a na usb kabel pojavi se problem, taster "c" nije u funkciji i konekcija izmedju racunara i telefona ne moze da se uspostavi. Isti problem javlja se i kad pokusam preko sonyjevog update servisa......
ako neko zna, ima ideju, volju da pomogne..nek pise
pozz
lemi
 
Odgovor na temu

svakaVamcast
www.gsmreverse.com

Član broj: 183096
Poruke: 546
*.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: problem sa flesovanjem se p99029.12.2008. u 07:46 - pre 185 meseci
Telefon je fizixki (harverski) ostecen,to sto po tebi nema nikakvih "vidljivih" ostecenja ne znaci da ih i nema.Potrebna je strucna i kvalitetna dijagnostika i popravka telefona.
 
Odgovor na temu

lemin01
Bačka Palanka

Član broj: 104450
Poruke: 5
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: problem sa flesovanjem se p99029.12.2008. u 11:33 - pre 185 meseci
pa predlozi mi nekog "ozbiljnog" servisera u Novom Sadu. ja sam se razocarao u sve letos kada sam im nosio nokiu n93 kojoj je kamera bila u kvaru(nije radio autofokus). ni jedan nije hteo da se bakce, svi su mi govorili "ah to je crkla kamera...to ti je 90 eura nova kamera za n93"...i tako te fore...na kraju sam uzeo pod lupom otvorio kamericu i ispostavilo se da je jedno socivo iskocilo iz lezaja (verovatno od nekog udarca ili tako nesto..) vratio ga na svoje mesto i ustedeo 90 eura. svi bi da uzmu pare a da nista ne rade....ako znas nekog, preporuci! pozz
lemi
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: problem sa flesovanjem se p990

[ Pregleda: 1780 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.