Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Clearing the DNS Cache

[es] :: Security :: Clearing the DNS Cache

[ Pregleda: 2291 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

psychaos
Marko Dragicevic
Loznica

Član broj: 127773
Poruke: 70
79.101.49.*



Profil

icon Clearing the DNS Cache06.12.2008. u 14:01 - pre 187 meseci
Imao sam ovakav problem: U poslednje vreme desavalo se da na router-u sve LED trepcu kako treba ali nisam mogao surfovati niti raditi bilo kakav posao na netu. Ovakav sam problem resavao tako sto sam nosio router kod provider-a da mi unesu nova podesavanja jer je navodno uzrok problema bio nestanak struje. U poslednjih nekoliko dana pocela je da se ponekad desava ista situacija i jos pored toga da router ne moze da se konetuje tj da "adsl LED" trepti non stop. Ovakav problem uspevao sam ponekad da resim tako sto restartujem router i on se tada uspe konetovati. Posto je ovo par puta pocelo ucestalo da se desava, otisao sam u Network Connections i isao na Repair. Program je resavao probleme dok nije dosao do neceg u obliku "cannot clear the DNS cache". Nasao sam slicnu temu i resenje na ovom forumu u vezi umrezenih racunara i uradio sledece. Control panel>Administrative Tools>Services zatim izabrao DNS Client>Properties i podesio Startup na Automatic i pokrenuo Start na Service status. Tada se pri Repair problem vise nije javljao, a konekcija je pocela da leti kao luda! Hoce li mi neko objasniti sta sam ja zapravo uradio i sta je bio moj problem??? Takodje da napomenem razlog zasto sam stavio ovo u temu "Security". Pa zato sto mi prvo na pamet pada da je moj problem mozda uzrok virusa. Unapred hvala...

[Ovu poruku je menjao psychaos dana 06.12.2008. u 21:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Clearing the DNS Cache

[ Pregleda: 2291 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.