Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa pozadinom

[es] :: Web aplikacije :: problem sa pozadinom

[ Pregleda: 1983 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stevanobivan
aleksandar stevanovic
kregujevac

Član broj: 144001
Poruke: 52
*.eunet.rs.



+2 Profil

icon problem sa pozadinom28.11.2008. u 02:38 - pre 187 meseci
Dakle moj problem je sledeci:
napravio sam neku html stranicu i u tagu za tabelu sam zadao boju pozadine, i sad ta boja pozadine mi se ne vidi u mozilli a vidi se recimo u IE.kako to to da resim.Svaka pomoc vise nego dobrodosla!
 
Odgovor na temu

aceall
freelancer
Doboj, RS

Član broj: 43753
Poruke: 212
*.team.ba.



+4 Profil

icon Re: problem sa pozadinom28.11.2008. u 14:15 - pre 187 meseci
Mozda si slucajno ispustio znak #

Ili prije da je tabela definisana sa dva ili vise parametra o bojama pa im browseri dodjeljuju razlicitu hijerearhiju. Recimo da si u html kodu zadao crnu boju kao pozadinu tabele, a u css-u si zadao crvenu boju za pozadine tabela.

Ili, zadao si zazlicite boje za pozadinu tabele i pozadinu celije koja je u sklopu iste.
 
Odgovor na temu

stevanobivan
aleksandar stevanovic
kregujevac

Član broj: 144001
Poruke: 52
*.eunet.rs.



+2 Profil

icon Re: problem sa pozadinom28.11.2008. u 15:04 - pre 187 meseci
Svaka cast!
I zaboravio sam da dodam #, a i imao je neki CSS, tako da sad funkcionise sto je odlicno jer mi je ovo bas bitno.Pomislio sam da je drugi problem , to mi se desavalo ranije da IE nesto vidi a mozilla ne ili obrnuto kako vec,pa sam onda video negde da se tu dopisuje kod, u PHP-u mislim, otprilike samo jedna naredba ili tako nesto i onda radi u svim pretrazivacima.Kad si vec tu mozes li da mi objasnis zasto ponekad imam razmak izmedju dva reda( <tr> i <tr>) a treba mi da budu spojeni,na primer da spojim 2 slike, i kad ih postavim dobijem razmak izmedju i kako se to resava?pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: problem sa pozadinom

[ Pregleda: 1983 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.