Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ko oce da zaradi malo para?:) - skripta/e za OCR i rangiranje

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Ko oce da zaradi malo para?:) - skripta/e za OCR i rangiranje
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1793 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

JOBAH89
Jovan Jovanovic
student
subotica

Član broj: 201153
Poruke: 2
77.46.230.*



Profil

icon Ko oce da zaradi malo para?:) - skripta/e za OCR i rangiranje12.11.2008. u 22:16 - pre 188 meseci
Ne znam da li sam pogodio gde treba da otvorim ovu temu izvinjavam se ako sam pogresio:x
Ja nemam pojma nista o racunarima ali mi nesto treba sto verujem da mogu ovde da nadjem...

Potrebna mi je rank skripta za jednu online igru (zato sam smatrao da treba da stavim temu u "Skript jezici" mozda gresim...).
Igra se zove Omerta - www.barafranca.com
U toj igri jedna grupa ljudi je napravila rank skriptu koja radi na foru OCR(sta god to znacilo:D)
Znaci skripta bi trebala sama da rankuje, da iscitava kodove i da ih sama kuca(ako bi nekog interesovalo objasnio bi detaljnije sta treba sve...)
Raspitivao sam se da li neko zna da napravi to i dobio sam odgovor da onaj ko oce da napravi to mora da zna dobro da koristi:HTML, Java, PHP i ASP, receno mi da ta skripta treba da implementuje OCR u web dokumente...

Ako bi neko znao ovo da odradi mogli bi da se dogovorimo oko cene;)

hvala u napred:)

[Ovu poruku je menjao momsab dana 12.11.2008. u 23:39 GMT+1]
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Ko oce da zaradi malo para?:) - skripta/e za OCR i rangiranje
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1793 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.