Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna pomoc oko centrale KX-TEB308

[es] :: Fiksna telefonija :: Potrebna pomoc oko centrale KX-TEB308

[ Pregleda: 2561 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vasaw
Vasic Vladica
Nis

Član broj: 63415
Poruke: 35
*.static.sbb.rs.



Profil

icon Potrebna pomoc oko centrale KX-TEB30808.11.2008. u 11:37 - pre 188 meseci
Imam dva problema sa KX-TEB308 centralom:
1. Od 1 do 4 lokala zvone i hibridni i obicni telefoni a od 5 do 8 lokala mi zvone samo hibridni dok obicni rade normalno na tim lokalima ali ne zvone. Kako da podesim centralu pa da mi zvone i obicni telefoni na loklaima 5, 6, 7 i 8 ?
2. Kada neko zove na bilo koje od tri dolazne linije zvone svih osam telefona, kako da podesim centralu da zvoni samo jedan telefon pa da posle on preusmerava pozive na ostale lokale.

Nadam se da mi mozete pomoci oko ovog problema!
 
Odgovor na temu

srdjan.v
Srdjan Vujasevic
Belgrade

Član broj: 44713
Poruke: 143
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.network.rs


+1 Profil

icon Re: Potrebna pomoc oko centrale KX-TEB30825.11.2008. u 15:16 - pre 187 meseci
Moras da izvrsis programiranje centrale,da joj zadas gde ce koji poziv da dolazi,ili hoces da svi pozivi dolaze na jedan broj,npr.kod sekretarice. To mozes da uradis sa sistemskog telefona,ako ga imas.
 
Odgovor na temu

vasaw
Vasic Vladica
Nis

Član broj: 63415
Poruke: 35
*.static.sbb.rs.



Profil

icon Re: Potrebna pomoc oko centrale KX-TEB30826.11.2008. u 07:31 - pre 187 meseci
Da imam sistemski telefon KX-T7730, ali potrebne su mi instrukcije oko programiranja. Veliki problem mi predstavlja i to sto od 1~4 lokala zvone obicni i sistemski a od 5~8 samo sistemski.
 
Odgovor na temu

srdjan.v
Srdjan Vujasevic
Belgrade

Član broj: 44713
Poruke: 143
*.beobug.com.

Sajt: www.network.rs


+1 Profil

icon Re: Potrebna pomoc oko centrale KX-TEB30826.11.2008. u 19:20 - pre 187 meseci
Ne mozes da stavis na sve lokale hibridne telefone,samo cetiri od osam su u toj mogucnosti,tako je fabricki napravljena centrala,ipak je ona napravljena pre petnestak godina. Samo zavisi od serije dal ce hibridni aparati da rade na prva dva i zadnja dva lokala,ili prva cetiri,sa time moras da se pomiris,ali takodje mozes da prebacujes vezu sa bilo kog lokala preko analognih aparata. Sto se tice setovanja prebaci prekidac na centrali u mod programiranja,i pokusaj da se snadjes na prvom sistemskom telefonu,ako ne uspes,videcu da li imam upustvo da ti posaljem na mail.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Potrebna pomoc oko centrale KX-TEB308

[ Pregleda: 2561 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.