Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Audio kasnjenje u cubase SX !

[es] :: Muzička produkcija :: Audio kasnjenje u cubase SX !

[ Pregleda: 2201 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrdjen67
ERVIN MRDJEN
muzicar
SRBIJA

Član broj: 200291
Poruke: 5
79.101.210.*



Profil

icon Audio kasnjenje u cubase SX !06.11.2008. u 07:55 - pre 188 meseci
Postovane kolege!!! Citao sam na ovom forumu Vase probleme sa cubase SX , i dosta stvari sam naucio zahvaljujuci Vama ! Medjutim, mene muci jedan problem za koji nisam nasao odgovor ovde na forumu pa Vas molim da mi pomognete ! Naime, imam SX 3.1 i nemam problem sa kasnjenjem midija vec, kada snimam u AUDIO kanalu javlja se kasnjenje. Da li mi moze neko reci o cemu se radi !? Hvala u napred !!!
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
217.24.18.*



+30 Profil

icon Re: Audio kasnjenje u cubase SX !06.11.2008. u 12:31 - pre 187 meseci
Pricalo se dosta o tome ovde u nekoliko tema.
Nije ti namesten ASIO protokol. Ako imas integrisani audio ili neku jeftinu PCI zvucnu kartu, ona sigurno nema svoj ASIO driver. U tom slucaju pretrazi na ovom forumu rec "Asio4All" i nacices odgovore i uputstva.
 
Odgovor na temu

aske..
zivanov aleksandar
student
novi sad

Član broj: 199657
Poruke: 10
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: Audio kasnjenje u cubase SX !06.11.2008. u 19:19 - pre 187 meseci
Ma batali trazehje vec nekih datih odgovora na forumu vec jednostavno otvori cubase,udji u device,zatim u device setap i odma ce ti ponuditi prozor u kome odmah u vrhu pise master ASIO driver.Tu su ti ponudjene sve mogucnosti a ti samo promeni na ASIO pod imenom tvoje kartice pa ok i gotov posao.To te muci sto posto.
aske
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: Audio kasnjenje u cubase SX !06.11.2008. u 20:03 - pre 187 meseci
Citat:
aske..: ti samo promeni na ASIO pod imenom tvoje kartice pa ok i gotov posao.To te muci sto posto.

To ce mu se pojaviti samo ako njegova kartica ima svoj ASIO driver....ako ne, morace da se snalazi sa "divljim" varijantama, od kojih je najpoznatiji pomenuti Asio4All. Lako je svima nama koji imamo kartice sa svojim ASIO driverima, ali ljudi cesto hoce da od integrisanog audija prave ASIO device i rade sa malim latencama, sto ne ide bez "divljine".
 
Odgovor na temu

aske..
zivanov aleksandar
student
novi sad

Član broj: 199657
Poruke: 10
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: Audio kasnjenje u cubase SX !06.11.2008. u 21:41 - pre 187 meseci
Najbolje bi bilo da nas drugar odgovori jeli ima integrisanu muzicku ili ima neku sa svojim ASIO drajverom da mi nelupamo glavu.U sustini ako nema nek instalira neki ASIO drajver eto recimo bas taj sto je predlozen ASIO4all.Neka ga skine sa neta ima ga svuda i odmah potom neka ga aktivira u cubase-u i gotov posao.
aske
 
Odgovor na temu

mrdjen67
ERVIN MRDJEN
muzicar
SRBIJA

Član broj: 200291
Poruke: 5
93.86.155.*



Profil

icon Re: Audio kasnjenje u cubase SX !07.11.2008. u 08:58 - pre 187 meseci
Postovane kolege , Hvala najlepse !!! U pravu ste. U Pitanju je podesavanje ASIO drajvera. Sada kad sam uradio po vasim uputstvima , sve radi kako treba ! Jos jednom Hvala !!
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Audio kasnjenje u cubase SX !

[ Pregleda: 2201 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.