Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[XP] Toshiba Satellite PCI device driver

[es] :: Windows drajveri :: [XP] Toshiba Satellite PCI device driver

[ Pregleda: 3358 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

amal
asia

Član broj: 83466
Poruke: 11
*.reverse.newskies.net.



Profil

icon [XP] Toshiba Satellite PCI device driver21.10.2008. u 17:36 - pre 188 meseci
Neznam vise sta da instaliram da bi instalirao ove drajvere.Pod device manager stoji upitnik na other device-PCI deviceSkenirao sam sa driver detective i pronasao je nesto drajvera out of date i ovaj kao nepostojeci.Skinem taj drajver i instaliram,skeniram ponovo pokazuje da je dobar ali na device menager i dalje je upitnik i naravno zvucna i dalje neradi.Laptop je Toshiba satellite A105-S4104.Samo jos da napomenem skidao sam i realtek zadnje drajvere,ali i to nepomaze .Ljudi pomogajte evo vec treci dan se zezam sa ovim..hvala
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6610
*.dynamic.sbb.rs.



+536 Profil

icon Re: [XP] Toshiba Satellite PCI device driver22.10.2008. u 08:18 - pre 188 meseci
Dupli klik na fantomski uređaj pa details. Nađi Hardware ID i copy paste na guglu i eto koji je uređaj.
 
Odgovor na temu

goldmankm
k.m.

Član broj: 52786
Poruke: 201
93.86.104.*



Profil

icon Re: [XP] Toshiba Satellite PCI device driver22.10.2008. u 12:04 - pre 188 meseci
mora da su ovde:
http://www.csd.toshiba.com/cgi...fadefhjihdfdcgfkceghdgngdgmn.0

Neznam gde bi bili na drugom mestu.
 
Odgovor na temu

amal
asia

Član broj: 83466
Poruke: 11
161.51.11.*



Profil

icon Re: [XP] Toshiba Satellite PCI device driver22.10.2008. u 13:38 - pre 188 meseci
Citat:
goldmankm: mora da su ovde:
http://www.csd.toshiba.com/cgi...fadefhjihdfdcgfkceghdgngdgmn.0

Neznam gde bi bili na drugom mestu.

Vjerovatno mislis da sam toliko glup,pa sam odmah dosao ovde da pitam prije nego sam malo guglao i pretrazio ovaj forum u nadi da cu naci nesto slicno.Jedino nisam uradio kao sto je Miroslav napisao,nego sam trazio drajvere koje mi je Detective Driver pronasao.
Hvala
 
Odgovor na temu

goldmankm
k.m.

Član broj: 52786
Poruke: 201
93.86.104.*



Profil

icon Re: [XP] Toshiba Satellite PCI device driver22.10.2008. u 15:01 - pre 188 meseci
Bez ljutnje, zasto si pomislio tako nesto ne znam, samo sam zeleo da pomognem.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

amal
asia

Član broj: 83466
Poruke: 11
161.51.11.*



Profil

icon Re: [XP] Toshiba Satellite PCI device driver23.10.2008. u 03:52 - pre 188 meseci
Citat:
goldmankm: mora da su ovde:
http://www.csd.toshiba.com/cgi...fadefhjihdfdcgfkceghdgngdgmn.0

Neznam gde bi bili na drugom mestu.

Dobro, izgledalo mi je tako kao da me zezas.Nego sinoc sam opet skidao drajvere,znaci id device pa fino na gugle nadjem sta fali,device instaling..i na kraju se pojavi prozorce gdje kaze da je instalacija zavrsena ,ali kod uredaja stoji failure.Odradim restore na onaj dan kad sam reinstalirao windows i sad nema vise da pise PCI device nego SM bus driver i upitnik je kod audio realtek.Da li prilikm instalacije ima veze koje drajvere kojim redom ubacujem pa da nisam tu sta zezno ili to nema veze ili je problem do windowsa da je ova verzija novija od one prethodne sto sam imao pa nemogu svi drajveri da rade.Prethodna verzija XP je isto bila sa service pack 3 i sve je bilo OK
 
Odgovor na temu

goldmankm
k.m.

Član broj: 52786
Poruke: 201
93.86.104.*



Profil

icon Re: [XP] Toshiba Satellite PCI device driver23.10.2008. u 06:22 - pre 188 meseci
posto vise nisi ljut...
Kod mene je pravilo da prvo instaliram sve driver-e od maticne, pa tek graficku, eventualno modem, tv karticu...Ali, mislim i da nije od nekog znacaja.

Znaci, CD koji si dobio sa laptopom, treba da ima te drivere, a posto ih nema na CD-u, a ti kazes, da ih nema i na onom linku koji sam ti dao, probaj sa everest da nadjes koji je taj uredjaj.
Citac kartica?


Da ti pravo kazem, ja onim driver doctor, driver ovo-ono, ne verujem, jer, iz iskustva znam, da te odvedu na pogresan put.
Everest i .

pa javi...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: [XP] Toshiba Satellite PCI device driver

[ Pregleda: 3358 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.