Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne mogu da iskopiram fajl iz temp foldera

[es] :: Windows desktop :: Ne mogu da iskopiram fajl iz temp foldera

[ Pregleda: 1933 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
*.ptt.rs.



+11 Profil

icon Ne mogu da iskopiram fajl iz temp foldera11.10.2008. u 03:41 - pre 189 meseci
Imam jedan veliki problem sa kopiranjem flash video fajla iz temp foldera. Na jednom sajtu sam naleteo na malo duži video koji nemam vremena da gledam iz browsera pa sam rešio da ga iskopiram iz temp foldera, rinejmujem u .flv pa pogledam kasnije.

Samo što postoji jedan mali problem... Ne mogu da ga iskopiram iz temp foldera jer mi je Firefox još uvek uključen, a ako isključim Firefox temp fajl će nestati. Kad probam da ga iskopiram iskaču mi razne poruke...

Iz cmd-a: The process cannot access the file because it is being used by another process.
0 file(s) copied.

TC: Error Cannot read: C:\Documents...\flaF028.tmp!

Windows: Error Copying File or Folder

Cannot copy bla bla: It is being used by another person or program. Close any programs that might using the file and try again.


Jel zna neko rešenje za ovo? Jel mogu nekako da zatvorim Firefox a da mi se keš ne obriše?
 
Odgovor na temu

fresh.bm

Član broj: 162156
Poruke: 182
*.broadband.blic.net.



+1 Profil

icon Re: Ne mogu da iskopiram fajl iz temp foldera11.10.2008. u 07:12 - pre 189 meseci
Skini program za downloadowanje flesh animacija sa web stranica!
Tako ti je najlakse da skines video sa stranice.
 
Odgovor na temu

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
195.178.51.*



+11 Profil

icon Re: Ne mogu da iskopiram fajl iz temp foldera11.10.2008. u 12:03 - pre 189 meseci
Neću ponovo da skidam 450 megabajta, nije puno za današnje brzine ali ja sam već skinuo film.

Da li neko zna kako da iskopiram fajl iz tempa?
 
Odgovor na temu

saneldz
Incognito
EU

Član broj: 44991
Poruke: 357
212.39.113.*



+2 Profil

icon Re: Ne mogu da iskopiram fajl iz temp foldera11.10.2008. u 21:04 - pre 189 meseci
Mozda pomogne VideoCacheView sa www.nirsoft.net ili cak Unlocker - mislim da on ima opciju i da kopira zauzete fajlove.

P.S. Ako je u pitanju temp folder Firefoxa ( C:\Documents and Settings\XXX\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\rqxxxxxxx.default\Cache ) mislim da ti film nece nestati i tu nastupa VideoCacheView. Ja sam na ovaj nacin skinuo dosta clipova itd.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Ne mogu da iskopiram fajl iz temp foldera

[ Pregleda: 1933 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.