Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc! Treba odluciti: Racunarska tehnika ili Energetika

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Pomoc! Treba odluciti: Racunarska tehnika ili Energetika

[ Pregleda: 3176 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mlbrnda
Mladen Brndušić
Požarevac

Član broj: 114221
Poruke: 56
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Pomoc! Treba odluciti: Racunarska tehnika ili Energetika09.10.2008. u 09:58 - pre 188 meseci
Ljudi prosle godine sam upisao studije na VTS odsek Elektrotehnika, tako da je odluka bila vrlo laka, medjutim sada treba odabrati smer, a postoje dva i u velikoj sam nedoumci izmedju njih.
To su smerovi:
1.) Racunarska Tehnika
2.) Energetika.

Neznam sta da odaberem jer u srednjoj skoli sam ucio energetiku, a racunari su mi jako prirasli za srce tako da...

Nastavni program je sledeci http://www.vts-pozarevac.edu.yu/KPredmeta/Kpr_El_o.htm pogledajte i dajte mi neke preporuke.

Zahvaljujem se svima unapred.
 
Odgovor na temu

fresh.bm

Član broj: 162156
Poruke: 182
*.broadband.blic.net.



+1 Profil

icon Re: Pomoc! Treba odluciti: Racunarska tehnika ili Energetika09.10.2008. u 11:06 - pre 188 meseci
Mislim da ti je bolje da uzmes Energetiku. Znam iz licnog iskustva.
Ono sto se uci na racunarskom smjeru mozes sam da naucis kod kuce, uz tutoriale sa interneta.
Dok ono sto se radi na energetici ne vjerujem da ces imati volje uciti ako ti nije pod moranjem.
Ako ti se neki predmet sa racunarskog smjera ucini zanimljivim poslusaj predavanje ili dva.
Tako da ces imati iskustva i/ili znanja (zavisi od tebe) iz obje oblasti.
Vjeruj mi neces nista pretjerano vise nauciti ako budes isao na sva predavanja racunarskog smjera od onog sto budes radio kod kuce.
Naravno ako si vrijedan i uporan.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Pomoc! Treba odluciti: Racunarska tehnika ili Energetika

[ Pregleda: 3176 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.