Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Diplomski Rad - Racunarska Grafika

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Diplomski Rad - Racunarska Grafika

[ Pregleda: 3727 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nukisflame
alexandar delarch
erdoglija

Član broj: 44090
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.italiyucar.co.yu


Profil

icon Diplomski Rad - Racunarska Grafika27.04.2007. u 21:09 - pre 206 meseci
Posto mi je ostalo nekoliko ispita do kraja, uzeo sam dipl. rad iz predmeta Racunarska grafika, oblast rasterska grafika, njeni problemi, resampling, pixeli (sta su, kako nastaju), rezolucija, umetanje pixela (od slike 800x600 uraditi 1024x768 ) i na koji nacin se to radi, normalno dohvatiti se malo PS-a i Corela. Pa ko ima neki link ili pdf neka postuje.


Unapred zahvalan


p.s. Da napomenem samo da netrazim gotove radove ili neko da mi ih uradi, vec samo malu pomoc pri pretrazivanju, hvala jos jednom. , o Corelu i PS-u imam i suvise materije.
"Zemlja je ravna ploca...." verujte mi jer sam je video svojim ocima - filip vishnitj [mislim ja sam ovo rekao ali zbog fore neka stoji fv]
...deca se zaigraju matori se ZAjebu...
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: Diplomski Rad - Racunarska Grafika28.04.2007. u 07:45 - pre 206 meseci
Predlog uzmi i Illustrator i FreeHand imaces vise da pises ovako. Mada i sam Corel ima dosta problema :) neiscrpna tema. Problemi se resavaju u hodu niko ti nece staviti to u PDF, mogu jedino da ti kazem SRETNO sa diplomskim
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Diplomski Rad - Racunarska Grafika

[ Pregleda: 3727 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.