Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Umarajuci reset!!!

[es] :: Laptopovi :: Umarajuci reset!!!

[ Pregleda: 1510 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mean man

Član broj: 104631
Poruke: 19
79.101.202.*



Profil

icon Umarajuci reset!!!05.10.2008. u 22:33 - pre 189 meseci
Imam laptop acer 5315 star svega par meseci,problem snjim je sto se od kako ga je ujak doneo iz rusije non-sto resetuje zbog pregrevanja!
mashina nicim nije opterecena,sluzi mi iskljuchivo za surf i msn pa me ineresuje chemu svo to pregrejavanja,da naglasim pregrejava se posle nekih malo vishe od pola h bez obzira dali stoji u krilu ili na stolu(kad je na stolu drzim ga malo izdignutog).Inache ima ventilator na malo chudnom mestu(skroz dole) pa mozda tj verovatno je do toga jer nema dovoljno vazduha za hladjenje mada kapiram da su u aceru razmishljali o tome...
Bio bi veoma zahvalan ako neko moze da mi kaze o chemu se radi jer sam stvarno odlepio od ovog....
 
Odgovor na temu

Spanta

Član broj: 86005
Poruke: 461
195.252.79.*



+7 Profil

icon Re: Umarajuci reset!!!06.10.2008. u 21:31 - pre 189 meseci
Ako se ne varam, problem je sto se sistem za hladjenje ne ukljucuje na vreme jer Win ne ocitava dobro neke vrednosti. Imas li instaliran Acer Empowering technology softver? On bi trebao da resava taj problem.
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Umarajuci reset!!!07.10.2008. u 01:36 - pre 189 meseci
Takođe, potraži najnoviju verziju BIOSa za taj model na Acer sajtu za podršku, pa ga flešuj. Obično novi BIOS rešava te probleme kod tih relativno starijih modela Acera.

Ako nije neki hardverski feler, verovatno je BIOS u pitanju
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

mean man

Član broj: 104631
Poruke: 19
79.101.73.*



Profil

icon Re: Umarajuci reset!!!07.10.2008. u 14:40 - pre 189 meseci
Ne nemam instaliran Empowering technology softver tj divno je chudo kako ujak nije dobio nijedan jedini disk uz njega,pa da to sto kazesh u vezi sistema za hladjenje jer primetio sam da kuler upali 2. brzinu tek nakon sto se ugasi(jbt ovo ko na kolima kad se pali hladnjak lol :) .Inache sve drajvere sam skidao sa acerovog sajta i imam originalni vista os na njemu...sve u svemu sad cu bash da potrazim Empowering technology softver pa da vim dal ce pomoci!
Bttp pazi neverujem da je do bios_a(mada ko zna videcu da ga fleshnem ako nepomogne ovaj program sto mi je spanta pomenuo) poshto dok je mashina bila u Moskvi radila je skroz ok i eto od kad je doshla u BG neshto joj ne godi :)
Tnx za pomoc a ja javljam ako neshto uradim...
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Umarajuci reset!!!

[ Pregleda: 1510 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.