Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa adsl-om kod telekoma

[es] :: ISP :: Problem sa adsl-om kod telekoma

[ Pregleda: 1770 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

WuTang
Nis

Član broj: 163032
Poruke: 265
*.nasamreza.com.



Profil

icon Problem sa adsl-om kod telekoma27.09.2008. u 18:24 - pre 189 meseci
pozz ljudi....razlog zasto otvaram ovu temu je prost.....nasao sam se u carobnom trouglu...
E ovako imam adsl huawei mt822..10 septembra mi je isteko period od godinu dana predvidjen ugovor..ovo je cinjenica koja je bitna u daljem tekstu..
istina mojom greskom zbog obaveza i nebitnih stvari nisam platio adsl 2 meseca i adsl mi je pocev od utorka bio iskljucen...vidim ja u cemu je fora i naravno odem i paltim zaostala 2 mesecnaracuna i to u sredu uvece...cetvrtak ujutru gledam adsl mrtav..petak ujutru gledam adsl mrtav..e tu mi je vec malo puklo i zovem tehnicku podrsku i oni meni lepo kazu vasa uplata nam jos nije stigla..idite u telekom i pokazite racune...uradio sam to odmah u petak ljubazni covek mi je reko bice danas sve pusteno za pola sata-sat..ja srecan sav odem kuci...petak ceo dan adsl mrtav..evo subota je jutro pogadjate adsl je jos mrtav...e tu sam "puko"zovem ja ponovo tehnicku podrsku i mene ljubazan gospodin ladno iskulira..ni manje ni vise rekao mi je adsl ukljucen jos od SREDE!!!napominjem adsl sam platio u sredu uvece oko 6-7 uvece tako da je NEMOGUCE DA SU MI TAD PUSTILI....
E sad pitanje sta da radim????Dali lepo da odem da im kazem ^%&^%&^%&^% i da predjem na Sbb ili da ostanem uporan i ovo isteram do kraja...
Pomagajte ljudi nisam pametan!!!
 
Odgovor na temu

frenkyshka
VR

Član broj: 161088
Poruke: 29
93.86.52.*



Profil

icon Re: Problem sa adsl-om kod telekoma27.09.2008. u 23:41 - pre 189 meseci
Isteraj do kraja, pa kad ti puste adsl ti odi i raskini ugovor. I ne zaboravi da im kazes zbog cega raskidas ugovor a mozes da dodas i ono sto si predlagao....
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: Problem sa adsl-om kod telekoma28.09.2008. u 16:29 - pre 189 meseci
Tako je to sa Telekomom. Letos bas pocetkom meseca crkne internet. Sve sam racune platio tako da nije to bilo u pitanju. Nazovem tehnicku podrsku i covek mi ladno kaze , po ovom nasem kompjuteru vi uopste niste korisnik ADSL-a !!! Iskljucili me samo tako , a kasnije kad su isproveravali opet ukljucili.

I sa SBB-om ljudi imaju Sarena iskustva. Tako da ako odlucis da prelazis na Kablovski internet ne odrici se ADSL-a dok ne isprobas kako ce taj kablovski da radi.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Problem sa adsl-om kod telekoma

[ Pregleda: 1770 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.