Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows Live Wave 3

[es] :: Windows aplikacije :: Windows Live Wave 3

[ Pregleda: 3635 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Windows Live Wave 320.09.2008. u 02:32 - pre 189 meseci
Microsoft je pustio Windows Live 3 za beta testere.



U paketu se nalazi novi program - Windows Live Movie Maker, koji ce zameniti Windows Movie Maker na Visti. Nema ga za XP.



Messenger





Photo Gallery





Contacts



Mail



Calendar



Windows Live Photo Gallery, Windows Live Messenger i Windows Live Movie Maker bi trebalo da dodju instalirani uz Windows 7.

Download: web install, all
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Windows Live Wave 320.09.2008. u 10:58 - pre 189 meseci
Ovo mnogo lepo izgleda, i mnogo se providi :)
 
Odgovor na temu

darkokg
ucenik

Član broj: 179046
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Windows Live Wave 325.09.2008. u 23:30 - pre 189 meseci
Sve ovo lepo izgleda ali ja imam jedan problemcic, kad pokusam da instaliram ovo izbaci mi error da je taj program moguce instalirati samo na Xp ili Vista OP, a ja koristim XP SP2. Jel moze neko da provali u cemu je stvar?
 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Re: Windows Live Wave 326.09.2008. u 00:52 - pre 189 meseci
Da li koristis 64bit-ni XP?

Koliko znam, Windows Live 3 trenutno ne radi na 64bit-nom XP-u. Ne znam da li ce kasnije raditi.
 
Odgovor na temu

darkokg
ucenik

Član broj: 179046
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Windows Live Wave 326.09.2008. u 01:08 - pre 189 meseci
Ma radi i na 64-bitnom, sve je ok sad, potreban je noviji windows instaler (3.1).
Al sad imam drugi problem... xexex
Napravim acount u live mail-u, i kad pravim podesim da mi ne pamti password jer ne koristim samo ja komp, ali kad startujem ponovo program nije potrebno da kucam bilo kakav pasword a pokaze mi sve moje mailove, sam se zakaci...
Kako to da resim?
 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Re: Windows Live Wave 329.09.2008. u 23:22 - pre 189 meseci
A evo i novog Hotmail interface-a (beta):

 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
77.46.213.*



+21 Profil

icon Re: Windows Live Wave 330.09.2008. u 01:09 - pre 189 meseci
Mali dodatak uz prvi komentar: "Zamena za Vistin Movie Maker" je izašla odavno Movie Maker 2.6 i može da koegzistira sa Vistinim bez ikakvih problema...
Sudeći po najnovijim informacijama vezanim za Windows 7, skoro svi pobrojani programi uključeni u Windows Live neće biti uključeni u Windows 7, jer je Microsoft rešio da ih izbaci iz instalacije operativnog sistema (Mail, Calendar, Contacts, Photo Gallery, Messenger, Movie Maker...)

Da li se to deo OS-a seli na internet ili se pravi neka ravnoteža sa postojećim kompletom free aplikacija Google Pack Beta, koji iz dana u dan sve više raste?

Citat:
...It seems as though Microsoft is taking complaints about bloating in Windows Vista seriously and has decided to leave a few features off the plate for Windows 7.

Features such as Windows Mail, Windows Photo Gallery and Windows Movie Maker will be left out of Windows 7. Instead, Microsoft plans to offer Windows Live equivalents of these products for free as optional downloads.

These applications, including earlier versions of them under different names (Outlookoutlook Express) have been included since Windows XP. The problem is that consumers largely complained that Microsoft confuses the consumer by offering two different applications with similar functionality. According to Brian Hall – Windows Live General Manager – the move stems from “a desire to issue operating system release more quickly than it has in the past.”

These changes could also explain why recent screenshots of Windows 7 in action portray some of the basic applications such as WordPad, Paint and Calculator having a more polished look to them. According to blogs, forums and other tech sites, some people feel that the move to remove these applications is smart one.

For the record – a lot of Internet Service Provider packages bundled with service offerings typically include things such as antivirus, firewall software and means to easily setup and access your newly created email accounts using either their customized software or other third-party vendor software. Also to mention the inclusion of Windows Mail could possibly be taking away from purchases of Outlook along with other office suite software.

Maybe it is that Microsoft feels including mail client software with its operating system is a waste of time since the introduction of Windows Live Mail – which is more portable for the consumer anyways. Portability for mail is becoming more and more common. People access their mail from home, school, work or while on vacation.

There has not been any indications of other features being dropped at this time.

...

 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Re: Windows Live Wave 331.10.2008. u 22:34 - pre 188 meseci
Citat:
Catch 22: Da li se to deo OS-a seli na internet ili se pravi neka ravnoteža sa postojećim kompletom free aplikacija Google Pack Beta, koji iz dana u dan sve više raste?


Ko ne preferira web aplikacije (kao ja na primer), uvek ce moci da instalira iste na desktop.

[Ovu poruku je menjao Stefan Markic dana 01.11.2008. u 00:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Re: Windows Live Wave 331.10.2008. u 22:35 - pre 188 meseci
Upravo pusten novi Windows Live Hotmail. :)

Od bitnijih novina,
Cistiji UI. Mnoooooooogo je brzi, vrlo osetna razlika (Windows Live tim kaze da je za 70% brzi sa broadband-om). Onako subjektivno, duplo brze mi se ucita od Gmail-a, plus sto je samo kretanje kroz Windows Live servise sada dosta brze.



 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Re: Windows Live Wave 302.11.2008. u 10:44 - pre 188 meseci
The Complete Windows Experience – Windows 7 + Windows Live
 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Re: Windows Live Wave 312.11.2008. u 21:31 - pre 188 meseci
Windows 7 to have just download links for Windows Live apps
 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Re: Windows Live Wave 321.11.2008. u 00:49 - pre 187 meseci
Stizu i prvi plug-in-ovi za Windows Live aplikacije.

LiveUpload to Facebook
LiveUpload to YouTube

Fotografije se mogu kaciti na Facebook preko Windows Live Photo Gallery-ja, a video snimci na YouTube preko Windows Live Movie Maker-a i Windows Live Photo Gallery-ja.







Tu su jos i plug-in-ovi za Flickr, Picasa-u, Drupal i druge...
http://blogs.msdn.com/pix/pages/Plug_2D00_ins.aspx
 
Odgovor na temu

DeathStar
Beograd

Član broj: 201824
Poruke: 172
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Windows Live Wave 323.11.2008. u 19:33 - pre 187 meseci
Ovo ne izgleda ni malo loše!

Lepo je što su se setili i ubacili raznorazne plug-in(ove) za community sajtove i portale, posebno mi se svidja ovaj Photo Gallery. Moram pohvaliti i novi GUI za Hotmail (msn, live.com) naloge, zaista fantastično izgleda, a što je najbitnije neuporedivo je brže učitavanje od predhodne aplikacije, gotovo za 50% je brži ako ništa drugo.
#sudo make me a sandwich --yes
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Windows Live Wave 3

[ Pregleda: 3635 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.