Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Ventrilom....upomoc!!!!!!!

[es] :: Zaštita :: Problem sa Ventrilom....upomoc!!!!!!!

[ Pregleda: 1503 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vasago
Stevica Nedeljkov
Graficar, doo Velebit
Novi Sad

Član broj: 194282
Poruke: 2
79.101.66.*



Profil

icon Problem sa Ventrilom....upomoc!!!!!!!18.09.2008. u 11:11 - pre 190 meseci
Sastoji se od sledeceg...ne mogu da napravim server ali mogu da se ukljucim na druge servere.Instalirao sam i Ventrilo client i Ventrilo Server .Prvo sam imao problem sa portom 3784 koji sam morao da rucno napravim.Uradio sam sve kako treba i dozvolio na Firewall-u.Po svim uputstvima sam uradio kako treba od najlakseg...unosa IP do kreiranja portova ali Ventrilo nikako nece da proradi.Imam dinamicku adresu ali je imaju mnogi moji prijatelji koji koriste Ventrilo a nemaju ni najmanjeg problema sem unosa novog IP nakon svakog restarta modema.
Molim svakog ko je imao ovakvo iskustvo a resio je problem da mi pomogne posto sam na ivici zivaca i imam veliku zelju da razbijem komp...
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Problem sa Ventrilom....upomoc!!!!!!!18.09.2008. u 18:22 - pre 190 meseci
A zasto mislis da ovo ima veze sa virusima ili nekim zlim kodovima?
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

vasago
Stevica Nedeljkov
Graficar, doo Velebit
Novi Sad

Član broj: 194282
Poruke: 2
79.101.85.*



Profil

icon Re: Problem sa Ventrilom....upomoc!!!!!!!18.09.2008. u 23:34 - pre 190 meseci
Drugo nista ne preostaje ...mislim da sam sve uradio po propisu...ali jeb .. ventrilo ne funkcionise.Imam drugara u komsiluku namestio sam mu server kao od sale i sve radi ...kod mene jednostavno ne funkcionise ..jedino mi ostaju virusi ili baba roge
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Problem sa Ventrilom....upomoc!!!!!!!

[ Pregleda: 1503 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.