Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hitna pomoc oko instalacije windowsa xp na laptop Toshiba TECRA A8

[es] :: Laptopovi :: Hitna pomoc oko instalacije windowsa xp na laptop Toshiba TECRA A8

[ Pregleda: 2066 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

VetSurg75
Igor Pavlovic
Veterinar
Beograd

Član broj: 194249
Poruke: 3
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Hitna pomoc oko instalacije windowsa xp na laptop Toshiba TECRA A817.09.2008. u 21:20 - pre 190 meseci
Uzeo sam laptop Toshiba TECRA A8 od drugarice da podignem novu instalaciju Windows-a XP SP2. Normalno sam podigao instalaciju sa butabilnog CD-a i prosla su uobicajena pitanja o instalaciji nove kopije ili popravci stare, quick ili full formatiranju hard diska, proslo je i samo formatiranje i onda je nastao problem. Negde na 52% kopiranja fajlova sa instalacionog CD-a na HD, pojavila se poruka "Setup cannot copy the file: p3.sys. Ponudjene su opcije RETRY (ne pomaze), zatim SKIP THIS FILE (nakon cega se instalacija nastavila, ali jos 20-ak fajlova nije mogao da kopira, tako da je i sama instalacija kasnije flipnula) i QUIT SETUP (sto nisam ni probao, jer naravno ne vodi nicemu). Molim vas da mi, ako mozete, pomognete.

Pozdrav,
Igor
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Hitna pomoc oko instalacije windowsa xp na laptop Toshiba TECRA A817.09.2008. u 21:36 - pre 190 meseci
Ostecen ti je instalacioni CD. Uzmi drugu (rezervnu) kopiju.
 
Odgovor na temu

VetSurg75
Igor Pavlovic
Veterinar
Beograd

Član broj: 194249
Poruke: 3
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Hitna pomoc oko instalacije windowsa xp na laptop Toshiba TECRA A818.09.2008. u 08:32 - pre 190 meseci
Hvala ti. Jeste da je stvar totalno trivijalna, ali mi uopste nije padala na pamet. Sad je sve OK.

Pozdrav,
Igor
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Hitna pomoc oko instalacije windowsa xp na laptop Toshiba TECRA A8

[ Pregleda: 2066 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.