Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.

[es] :: Pretraživači i SEO :: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.

[ Pregleda: 2498 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

HrAstro
Zagreb

Član broj: 135343
Poruke: 23
*.dsl.iskon.hr.



Profil

icon Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.17.09.2008. u 10:36 - pre 189 meseci
Radi se o stranici http://www.hrastro.com
Iako je vise puta updejtao PR, dosta unutarnjih stranica nije dobilo ocjenu iako se nalaze vec 1 link u dubinu

Isto mi je cudno sto osim 5 nevaznih fotografija nije niti jedna indexirana od strane googlea

Pa molim, ako tko uocava gresku, ili da mi objasni zasto
 
Odgovor na temu

dj011

Član broj: 27347
Poruke: 272
*.ptt.rs.

Sajt: www.enquisition.com


+7 Profil

icon Re: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.17.09.2008. u 11:10 - pre 189 meseci
kod mene vidim http://www.google.com/search?h...Google+Search&aq=f&oq= 48 stranica indexovano, ne 5.

na unutrasnjim stranama ne vidim pr rank, ali sto bi to po sebi bio problem?
 
Odgovor na temu

HrAstro
Zagreb

Član broj: 135343
Poruke: 23
*.dsl.iskon.hr.



Profil

icon Re: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.17.09.2008. u 11:34 - pre 189 meseci
Citat:
kod mene vidim http://www.google.com/search?h...Google+Search&aq=f&oq= 48 stranica indexovano, ne 5.

govorim o indexiranju fotografija
http://images.google.hr/images...p;ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

Citat:
na unutrasnjim stranama ne vidim pr rank, ali sto bi to po sebi bio problem?

jer su fotografije koje bi trebale biti indexirane na tim unutarnjim stranicama
 
Odgovor na temu

HrAstro
Zagreb

Član broj: 135343
Poruke: 23
*.dsl.iskon.hr.



Profil

icon Re: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.17.09.2008. u 11:36 - pre 189 meseci
sa yahoo je slican slucaj, dok msn obavlja posao.. http://search.msn.com/images/r...om&FORM=MSNH&mkt=en-US
 
Odgovor na temu

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

Član broj: 1430
Poruke: 1733
*.sa.hs-hkb.ba.



+4 Profil

icon Re: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.19.09.2008. u 05:24 - pre 189 meseci
Rasporedi PR putem nofollow.
A slike ti nisu indexirane jer ti thumbovi se zovu isto, thumb.jpg ! Direkt linkuj na slike i neka imaju pametna imena.
 
Odgovor na temu

HrAstro
Zagreb

Član broj: 135343
Poruke: 23
*.dsl.iskon.hr.



Profil

icon Re: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.19.09.2008. u 07:33 - pre 189 meseci
Bez obzira sto uz svaki taj thumb.jpg stoji "alt" i ispod njega klasican link sa "title"? A i taj thumb.jpg vodi na stranicu gdje se onda nalazi ta slika sa relevantnim tekstom, titlom, h1, description-om, titlom dokumenta... i takva stranica je indexirana, a opet nista

A gleda proslijedjivanja PR, mislim da nije u tome problem.. ne da je PR 0, nego uopce nije dodjeljen


Ili sam te krivo shvatio?
 
Odgovor na temu

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

Član broj: 1430
Poruke: 1733
77.238.216.*



+4 Profil

icon Re: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.19.09.2008. u 15:12 - pre 189 meseci
Nema veze kuda vodi, kada je za njega to jedna te ista slika.
Ne postoji nedodjeljen, samo PR0.
 
Odgovor na temu

HrAstro
Zagreb

Član broj: 135343
Poruke: 23
*.dsl.iskon.hr.



Profil

icon Re: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.20.09.2008. u 10:57 - pre 189 meseci
Imam google toolbar sa prikazom PR.. kada odem na jednu stranicu, on napise bas PR=0!
Zatim odem na drugu stranicu i ovak napise "No PR information available" .. po meni je to jos nedodjeljeno?

Citat:
||NeX||: Nema veze kuda vodi, kada je za njega to jedna te ista slika.


Pa, ne treba indexirati te thumb.jpg, nego fotke koje se nalaze na stranici iza do kojih vode i tekstualni linkovi gdje jasno pise sto se nalazi iza?
Malo se odupirem ideji jer mi je to sada dosta posla za prepraviti
 
Odgovor na temu

HrAstro
Zagreb

Član broj: 135343
Poruke: 23
*.dsl.iskon.hr.



Profil

icon Re: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.20.09.2008. u 15:30 - pre 189 meseci
Iskljucio sam safe search i sada mi pokazuje nesto malo vise fotki.. no ne razumijem sto to znaci i sto dalje (osim preimenovanja thumb.jpg)?
 
Odgovor na temu

bsaric
Bruno Šarić
SEO
Samobor, Hrvatska

Član broj: 72221
Poruke: 527
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.seo.hr


Profil

icon Re: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.20.09.2008. u 20:16 - pre 189 meseci
Google dosta sporo i rijetko osvježava svoje slike, tj. indeksira nove. Sa vremenom će indeksirati.
Ne odgovaram na pitanja preko PP i emaila vezana uz SEO niti ne pregledavam
domene.
SEO blog | Životopis
- Posao
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Problem sa proslijedivanjem PR, indexiranje fotografija itd.

[ Pregleda: 2498 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.