Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li koristiti svoju aplikaciju ili koristiti postoljeću ?

[es] :: Web razvoj :: Da li koristiti svoju aplikaciju ili koristiti postoljeću ?

[ Pregleda: 2432 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jezdimir Lončar
Aka Blazeme
PHP/jQuery Dev, BildStudio
Crna Gora / Pljevlja

Član broj: 74833
Poruke: 674
77.222.2.*

Jabber: jezdonet@gmail.com


+4 Profil

icon Da li koristiti svoju aplikaciju ili koristiti postoljeću ?01.09.2008. u 11:42 - pre 190 meseci
Pozdrav svima.
Ja evo razmišljam da počnem neki projekat ovih dana jer je ionako dosadno, i nikako da skontam šta.
Znači, mene zanima, vaše mišljenje kakav bi sad sajt "prolazio" tj bio posjećen i dal za taj sajt vrijedi
praviti SVOJU aplikaciju (svoj forum, cms, i šta sve treba) ili treba koristiti neko već napravljeno rešenje.
PS, vjerujem da se pitanje "o čemu sajt treba da se pravi" postavljalo mali milion puta, ali eto.
Ne očekujem neki konkretan odgovor, već, recimo dal bi vrijedjelo praviti sajt orijentisan na web developing, ili na nešta drugo.
Hvala u naprijed.

EDIT: Nisam siguran da sam stavio temu u pravi forum, pa molim moderatore da je premjeste ako treba.
“I never think of the future - it comes soon enough.” - Albert Anštajn (Albert Einstein)
 
Odgovor na temu

askaratazor

Član broj: 73681
Poruke: 180
77.46.246.*



Profil

icon Re: Da li koristiti svoju aplikaciju ili koristiti postoljeću ?01.09.2008. u 23:42 - pre 190 meseci
Napravi smor.com ili smor.in.rs to bi bilo onako bas potrebno..

Recimo neki portal gde ides kad si smoren i kad nema sta da se radis, pa tu skupljaj neke kreativne ideje, ne vezano samo za web development..

Stavi sekcije, smor u busu, smor na livadi, smor u sobi, smor bez ribe, smor sa parama, smor u zivotu..

Ako to budes radio dovoljno dugo i kvalitetno, imaces dobru posecenost i moces da zaradis putem banera itd.. Na kraju sajt ce poceti da zivi sam od sebe, ti neces morati vise da radis imaces para kao lud i SMORICES SE..

Bar znas gde da ides da nadjes resenje....


Hint: Cini mi se da godaddy prodaje .me domene - smori.me bi bio pun pogodak..

Poz, i uvrsti me u VIP lica sajta...
 
Odgovor na temu

Jezdimir Lončar
Aka Blazeme
PHP/jQuery Dev, BildStudio
Crna Gora / Pljevlja

Član broj: 74833
Poruke: 674
*.crnagora.net.

Jabber: jezdonet@gmail.com


+4 Profil

icon Re: Da li koristiti svoju aplikaciju ili koristiti postoljeću ?02.09.2008. u 19:27 - pre 190 meseci
Citat:
askaratazor: Napravi smor.com ili smor.in.rs to bi bilo onako bas potrebno..

Recimo neki portal gde ides kad si smoren i kad nema sta da se radis, pa tu skupljaj neke kreativne ideje, ne vezano samo za web development..

Stavi sekcije, smor u busu, smor na livadi, smor u sobi, smor bez ribe, smor sa parama, smor u zivotu..

Ako to budes radio dovoljno dugo i kvalitetno, imaces dobru posecenost i moces da zaradis putem banera itd.. Na kraju sajt ce poceti da zivi sam od sebe, ti neces morati vise da radis imaces para kao lud i SMORICES SE..

Bar znas gde da ides da nadjes resenje....


Hint: Cini mi se da godaddy prodaje .me domene - smori.me bi bio pun pogodak..

Poz, i uvrsti me u VIP lica sajta...


Hahahaha!!!
Extra ideja, sad ću odmah da počnem
Mada trebao si to da mi pošalješ na PM, sad će neko da ukrade ideju...
Da da, smori.me bi bio extra domain, must agree.
Elem, ajde, pita glupa pitanja (smorio.sam.se?), nego mi ne odgovori za skriptu? Praviti svoju ili postojeću....

Btw, ma vip je bzvz ću da ti dam admina odmah, da fino stavljaš ideje itd
“I never think of the future - it comes soon enough.” - Albert Anštajn (Albert Einstein)
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Da li koristiti svoju aplikaciju ili koristiti postoljeću ?02.09.2008. u 20:31 - pre 190 meseci
na ovu temu je ranije vodjena diskusija, citao sam je malo i nema nikakve razlike od tog vremena i danas
uglavnom, sve prema potrebama, znanju, iskustvu, dostupnom vremenu...
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Da li koristiti svoju aplikaciju ili koristiti postoljeću ?

[ Pregleda: 2432 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.