Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung DVD kamere za i protiv

[es] :: Digitalne kamere :: Samsung DVD kamere za i protiv

[ Pregleda: 2529 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Secur

Član broj: 134120
Poruke: 54
*.static.sbb.rs.



Profil

icon Samsung DVD kamere za i protiv28.08.2008. u 11:00 - pre 189 meseci
Prinudjen sam da postavim nuvu temu, na raznim postovima sam procitao da u sirokom luku treba zaobilaziti Samsung DVD kamere. Pa resih da iznesem neka zapazanja za kameru Samsung VP-DX100 koju sam dobio na poklon pre mesec dana.
1. Za snimanje koristim Verbatim DVD-RW 2x. Kada pregledavam snimke na disku koji nije finaliziran slika je ok kada finaliziram disk prilikom pregledavanja slika se strasno koci. (ovo se desava bez obzira da li su puni diskovi do kraja ili ima jos mesta za 5 min.). Inace snimalje vrsim samo u najboljoj rezoluciji i na ovom podesavanju na disku staje samo 21 min.
2. Baterija traje samo 15~20 min bez koriscenja LCD displeja !!!!
3. Izuzetno sam nezadovoljan automatskim fokusom kamere.

Eto to je za pocetak, pa ako neko zna sta da radim sa diskovima a da mi se ne koce posle finalisanja!
 
Odgovor na temu

ilic aleksandar
student
beograd

Član broj: 191402
Poruke: 14
87.250.48.*

Jabber: ACA FACA


Profil

icon Re: Samsung DVD kamere za i protiv29.08.2008. u 14:52 - pre 189 meseci
I ja imam pitanje sto se tice bezicnix kamera treba mi mikro kamera sa malo vecim dometom npr:2km ili vise sa mogucnoscu prenosa slike i tona a da prenos ide preko tv ili kompa gde da nabavim i kako je to moguce ,ja sam iz bg:a da je povoljno uzgred dali te kamere postoje, kazu mi neki treba ti ekstra opticka vidljivost i jos sto djavola te ljude sam nasao preko nekix oglasa ali zakljucio sam da je vecina tix ljudi gomila prevaranata koji samo zele da s oprostenjem navuku ljude i uvale im nesto sto uopste ne funkcionise i plus ti prodaju po paprenoj ceni a to uopste nije to sto ti treba mada razumem ja to normalno nisam mutav niko te ne tera da kupujes od lica koja nemaju firmu nit mogu da ti izdaju racun maa jednostavno nece da cuju rec kad im se javis sutra i kazes da nesto ne radi kako treba,probao sam ja u radnji nije da nisam ali ti ljudi obicno misle da kad im trazim tako nesto ,da mi treba za neko voajerisanje ,da xocu da krisom snjmam ribe ili bog zna kakve perverzije ili kao u fazonu ej idi kupi kod kineza-zdravo.Molim vas objasnite mi ovo za vidljivost ako se razumete i kako moze da se napaja kamera a da nije preko nekix zica koje vode u kucu javite mi sto pre ako moze ina mejl [email protected] jer od nedavno sam clan foruma tako da ne znam kako sve funcionise dali moram samo ovde da pisem i pratim poruke.NEMOJ DA VAS MRZI DA CITATE KAD VITE OVOLIKI TEKST MOLIM VAS POMOZTE!!!!!!!!!!
GAGULA
 
Odgovor na temu

Secur

Član broj: 134120
Poruke: 54
*.static.sbb.rs.



Profil

icon Re: Samsung DVD kamere za i protiv30.08.2008. u 08:36 - pre 189 meseci
Kakve veze imaju bezicne kamere sa DVD kamerama?
 
Odgovor na temu

ilic aleksandar
student
beograd

Član broj: 191402
Poruke: 14
87.250.48.*

Jabber: ACA FACA


Profil

icon Re: Samsung DVD kamere za i protiv30.08.2008. u 15:08 - pre 189 meseci
dobro brate nema ali dali mozes ti meni da pomognes ili ne,ako ne bar mi daj savet molim te brate
GAGULA
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Samsung DVD kamere za i protiv

[ Pregleda: 2529 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.