Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PHP skripte za registraciju clanova i "login"

[es] :: PHP :: PHP skripte za registraciju clanova i "login"
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Avramović)

[ Pregleda: 3313 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.adsl.verat.net.



+16 Profil

icon PHP skripte za registraciju clanova i "login"26.08.2008. u 09:51 - pre 190 meseci
Pokusao sam da "sklepam" skriptu za registraciju clanova i "login" medjutim sve mi se cini da to sto napravim nije dovoljno bezbedno. Nikako ne mogu da napravim onaj deo koji imaju svi sajtovi, da kad se regisrujes moras ukucati slova i brojeve koje vidis na slici koja je srafirana....Takodje zelim da se onom ko se registruje najpre posalje mejl za registraciju pa preko linka u tom mejlu da pristupi mom sajtu kako bi konacno bio registrovan (znaci da se proveri postojanje mejla kojeg je uneo). Sve u svemu mislim da pošto svi sajtovi koriste takve skripte za registraciju i za login, pretpostavljam da je to kao neki standard i opstepoznato i da se po internetu mogu naci gotove skripte za to. Moje pitanje glasi da li neko zna gde mogu naci takve gotove profesionalne skripte na netu (sto znaci da me ne interesuju one "obicne" bez provere mejla i bez bezbedonosne slike sa brojevima i slovima) ????? Ako neko zna stvarno cu mu biti zahvalan na odgovoru. Inace skinuo sam jedan PHP forum sa neta i juce sam ceo dan pokusavao da provalim gde je taj deo za registraciju i login pošto u tom forumu je to bas ono sto trazim ali nikako nisam mogao da se snadjem jer su programi sa preko 10 000 redova...
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Moderator
Član broj: 32202
Poruke: 4391
79.101.162.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: PHP skripte za registraciju clanova i login26.08.2008. u 10:19 - pre 190 meseci
http://www.elitesecurity.org/t...-Treba-mi-skripta-Ako-neko-ima
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

[es] :: PHP :: PHP skripte za registraciju clanova i "login"
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Avramović)

[ Pregleda: 3313 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.