Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da penzionisem DialUP konekciju

[es] :: Wireless :: Kako da penzionisem DialUP konekciju

[ Pregleda: 1323 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mladen R
Mladen Radosavljevic

Član broj: 189914
Poruke: 103
194.106.187.*



+1 Profil

icon Kako da penzionisem DialUP konekciju23.08.2008. u 13:09 - pre 190 meseci
Ljudi pomagajte. Zivim u selu, 10km udeljeno od Prokuplja (Mala Plana). Na ovom ukletom mestu jedino jos pomalo radi DialUp internet. Od ADSL takodje nema vajde posto navodno nemamo uslove za njega, treba se izgradi digitalna centrala ,bla, bla , bla. E sada ja pitam: Da li ja nekako mogu da ubrzam moj intrernet, da kupim satelitsku antenu, Wireless ili nesto slicno, kako bi mogao normalno da surfujem po internetu, i koliko ce sva oprema da me kosta?
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
213.196.68.*



+122 Profil

icon Re: Kako da penzionisem DialUP konekciju24.08.2008. u 08:33 - pre 190 meseci
pozdrav

tebi je koliko vidim wireless najbolje resenje.
najbolje bi bilo da odes do grada i da se raspitas kod ljudi da li uopste ima u gradu neki wireless provajder pa ako ima odes do njih i objasnis im gde se nalazis pa ce ti oni reci da li mozes da ne prikljucis i koliko je to para.
mada ako vas ima vise zainteresovanih u selu mozes da se dogovoris sa provajderom da postavi jednu pristupnu tacku kod vas sto bi dobro doslo i vama i njima.
da ne pricam vise napamet,prvo se ti raspitaj da li ima neki wireless provajder a posle cemo lako.

pozdrav
 
Odgovor na temu

okno
Beograd

Član broj: 68154
Poruke: 325
*.ru.



Profil

icon Re: Kako da penzionisem DialUP konekciju24.08.2008. u 16:06 - pre 190 meseci
Kako rece tox master. Ili jednostavno izskeniraj etar u tvom kraju...
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Kako da penzionisem DialUP konekciju

[ Pregleda: 1323 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.