Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MP3 cassette adapter za kola

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: MP3 cassette adapter za kola

[ Pregleda: 5054 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.co.yu.



+896 Profil

icon MP3 cassette adapter za kola20.08.2008. u 11:27 - pre 190 meseci
Elem, imam SE W350i koji je odlican MP3 player... a u Toyoti stari Toyotin fabricki radio kasetofon, pa resih da probam sa MP3 kasetnim adapterom za kola da prikljucim da slusam mp3 sa fona na zvucnicima u kolima.

Medjutim, nema zvuka. Kad ubacim kasetu sve radi normalno (audio kasetu), oba kanala, dobar je zvuk. Medjutim kad ubacim adapter on ga vrti sve normalno u kasetofonu ali nema zvuka, nista.

Kad telefon prikljucim (izlaz) na dvd, na zvucnike od kompa, na ulaz u stubu, na druge slusalice sve radi OK, tako da ne znam u cemu je problem...

Ili kasetofon ne "guta" mp3 adapter (audio kaseta radi normalno) ili se mozda ne guta sa telefonom... nisam probao neki mp3 player drugi... ali ako radi izlaz na ostalim uredjajima ne vidim razlog... ili je mp3 adapter u obliku kasete fabricki neispravan (a nemam de drugde da ga probam). HAMA je u pitanju.
 
Odgovor na temu

ksrele
Programer - informatičar
Gold Drink D.O.O. Subotica
Subotica

Član broj: 14253
Poruke: 1642
93.86.75.*

ICQ: 66444502


+47 Profil

icon Re: MP3 cassette adapter za kola25.08.2008. u 19:22 - pre 190 meseci
Da li ti kasetofon ima opciju "okretanja glave" tj da ne moras da okrenes kasetu kada dodje do kraja?
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.co.yu.



+896 Profil

icon Re: MP3 cassette adapter za kola29.08.2008. u 09:57 - pre 190 meseci
Ima autorevers, ali mislim da nije to, ne cakce kao kad recimo ubacis "pokvarenu" kasetu pa se zbuni i kreni da okrece smer unedogled. Vrti normalno. Mada sam cuo da ima neki tockic na tom adapteru koji se "eliminise" ako autorevers pravi problem.

Ali mislim da nije taj sistem sa okretanjem glave (znam da neki imaju glavu na bubnju koji se okrece).

Ali sa druge strane i ortak ima autorevers kasetofon i njemu radi OK. On trenutno nije tu pa ne mogu da probam kod njega.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: MP3 cassette adapter za kola

[ Pregleda: 5054 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.