Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka
(TOP topic, by Davor Vlajkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 179085 | Odgovora: 400 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.panline.net.



+5 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke17.10.2004. u 01:04 - pre 236 meseci
Citat:
ritam_vozi_vozi: e hvala ti sad je to druga prica :)

cek jos nesto- koliko sam citao iz ranijih postova, Visa Internet karticu mogu koristiti samo na internetu, sa nje ne mogu podici novac sa bankomata zar ne?


VISA Internet se koristi samo na internetu, ne radi na bankomatu niti POS terminalima.
 
Odgovor na temu

ritam_vozi_vozi
BGDorćol, Šipka SRBIJA

Član broj: 21600
Poruke: 84
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke17.10.2004. u 01:09 - pre 236 meseci
da hvala to sam i pretpostavio nego si me zbunio gore kad si napisao "Novac sa racuna mozes podici na bankomatu pomocu kartice ", znaci negine salter

 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.panline.net.



+5 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke17.10.2004. u 01:20 - pre 236 meseci
Ne mora preko saltera :).

Vojvodjanska banka nudi paket od 3 kartice - DINA, VISA Electron i VISA
Internet ispod 1000 din.

VISA Electron i VISA Internet bi trebao da su vezane za isti devizni racun,
tako da mozes koristiti jednu za dizanje sa bankomata, a drugu za placanje
na internetu.
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.yubc.net.



+1 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke17.10.2004. u 01:29 - pre 236 meseci
Ali u svakom slučaju neće moći da EVRE podigne na bankomatu.
 
Odgovor na temu

Meja
Pancevo

Član broj: 35099
Poruke: 12
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke21.11.2004. u 17:00 - pre 235 meseci
VISA elektron Delta banke ne moze da se koristi na netu!
Ja je posedujem. Odobrenje za koriscenje na netu zavisi od poslovne politike banke, a Delta ne odorava te transakcije za VISU elektron.
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke24.11.2004. u 19:01 - pre 235 meseci
sta mislite da nekako "pritisnemo" vobanku da napravi on line sistem za pracenje statusa kartice,mozda cak i online otkljucavanje/zakljucavanje?
pod pritiskivanjem mislim da napravimo neku peticiju ili slichno nesto...
 
Odgovor na temu

ritam_vozi_vozi
BGDorćol, Šipka SRBIJA

Član broj: 21600
Poruke: 84
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke03.12.2004. u 12:02 - pre 235 meseci
Citat:
smfilip: sta mislite da nekako "pritisnemo" vobanku da napravi on line sistem za pracenje statusa kartice,mozda cak i online otkljucavanje/zakljucavanje?
pod pritiskivanjem mislim da napravimo neku peticiju ili slichno nesto...


I ja isto mislim ko i ti. Cak sam poslao i mail banci sa istim pitanjem na sta su mi oni odgovorili da planiraju tako nesto i da ce biti u novembru mesecu... (vec je decembar).Mislim da bi ih trebalo bombardovati mailovima. [email protected]

pozdrav i nadam se da ce napraviti neki on-line sistem jer je stvarno sramota da ovoliko korisnika visa internet kartice nema ovaj vid usluge.
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke03.12.2004. u 21:07 - pre 235 meseci
ja sam im poslao mail...
vidjecemo sta ce reci
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke04.12.2004. u 01:00 - pre 235 meseci
Istu stvar sam ih i ja pitao ali nisu ni pomenuli da razmisljaju o tome. U svakom slucaju tako nesto bi trebalo da je sasvim normalna stvar uz karticu za elektronsko placanje. Video sam sistem koji koristi Delta Banka i uz podosta kritika ipak mram priznati da su prilicno daleko dogurali.

Inace, proverite svoje karitce, ovih dana su zakljucane sve kartice Vojvodjanske banke. Bilo je nekih kradja brojeva kartica pa su predostroznosti radi zakljucali sve kartice. Mene su zamalo lepo zeznuli jer neke obaveze mi se automatski naplacuju sa kartice i kad je doslo vreme nplate, cvrc, nije moglo. Banka naravno nije poslala nikakvo obavestenje da mi je kartica zakljucana iako ja to nisam trazio (ja, naime, insitiram da mi kartica uvek bude otkljucana).

Na moju intervenciju kartica je odmah otkljucana i srecom sam stigao da rucno poplacam obaveze.
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke08.12.2004. u 16:50 - pre 234 meseci
ni meni nisu pomenuli da razmatraju tu mogucnost...
samo su rekli da pozovem call centar kad hocu to da saznam...zanimljivo...i glupo
evo,ja iz CG moram da zovem NS da bih saznao koliko imam na kartici ili je zakljucao. krajnje glupo
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.beogrid.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke08.12.2004. u 17:17 - pre 234 meseci
Kako sam čuo u call centru, uskoro bi trebalo da bude implementiran sistem za elektronsko praćenje stanja na računu. Ne znam šta sve taj sistem podrazumeva.
Evo dela prepiske:
Citat:
...a ovih dana ce zaziveti elektronsko bankarstvo za gradjane- sto znaci da cete u svako doba moci pratiti svoje stanje na tekucem putem interneta, kao i placati racune isto tako. Mozete takodje , uz 20 din. uplate i potpisivanjem ugovora
, dobijati stanje na t.r. putem mobilnog telefona, s tim sto za svaki upit banka naplacuje 5 din. Sve to mozete procitati na nasem sajtu:www.voban.co.yu

Ovde je spomenut tekući račun, ali ne vidim zašto se to ne bi odnosilo i na namenski devizni preko koga se koristi Visa Internet.
ex.mangel
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke09.12.2004. u 09:02 - pre 234 meseci
Da, meni je uz izvestaj za tekuci racun stiglo obavestenje da su omogucili elektronsko pracenje stanja i placanje ali na sajtu nema nikakve informacije.
 
Odgovor na temu

ritam_vozi_vozi
BGDorćol, Šipka SRBIJA

Član broj: 21600
Poruke: 84
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke10.12.2004. u 21:39 - pre 234 meseci
opa ponovila nam se banka WEBBANK
http://webebank.ebb-bg.com/
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.beogrid.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke11.12.2004. u 00:23 - pre 234 meseci
Vest na sajtu.
ex.mangel
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke11.12.2004. u 10:13 - pre 234 meseci
cini mi se da je moglo malo skuplje...ali ne znam
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke11.12.2004. u 10:18 - pre 234 meseci
http://www.voban.co.yu/sr/gradjani_vobhome_banka.htm
Citat:
Cenovnik naknada:

Naknade za uključenje u sistem:
Uključenje u sistem VobHome banke - 6 evra u dinarskoj protivvrednosti, po srednjem kursu na dan zaključivanja Ugovora

Naknade za korišćenje sistema:
0,6 evra mesečno u dinarskoj protivvrednosti (naplaćuje se mesečno, automatski, sa Vašeg tekućeg računa)

Pregled stanja i promena na računu Visa kreditne kartice :
0,15 evra mesečno u dinarskoj protivvrednosti (naplaćuje se mesečno, automatski, sa Vašeg tekućeg računa)

Naknade za izdavanje elektronskog naloga:
Interni nalog - 0,07% od iznosa na nalogu, minimum 8 dinara.
Eksterni nalog - 0,08% od iznosa na nalogu, minimum 11 dinara.


Ajde neko nek mi kaže ko još od banaka naplaćuje e-banking za fizička lica ?
 
Odgovor na temu

ritam_vozi_vozi
BGDorćol, Šipka SRBIJA

Član broj: 21600
Poruke: 84
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke11.12.2004. u 10:25 - pre 234 meseci
Jel moze taj e-banking da sluzi nama sa internet visa karticama da pratimo stanje na racunu??
 
Odgovor na temu

smark
Principal Manager, Software Development,
Microsoft
Prague

Član broj: 20964
Poruke: 437
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: cz.linkedin.com/in/msmark..


+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke11.12.2004. u 13:02 - pre 234 meseci
Stvarno je cudno sto naplacuju e-bank. 6 eur i nije bas malo za parce papirica sa imenom i loznikom. A jos cudnije je kako to banka ne shvata da se njoj mnogo vise isplati da 100% besplatno otvara naloge.
 
Odgovor na temu

ritam_vozi_vozi
BGDorćol, Šipka SRBIJA

Član broj: 21600
Poruke: 84
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke13.12.2004. u 10:49 - pre 234 meseci
dzabe sto su postavili oni ovu VobHomeBanku kada mi sa Internet karticom ne mozemo da koristimo njihov sistem za proveru racuna i transakcija.
Evo ga njihov odgovor na moje pitanje da li imamo uvid u transakcije koje obavljamo na internetu:

"Poštovani,
Ne možete koristiti VobHOmeBanku, pošto nemate tekući račun i VISA elektron karticu.Svoje stanje možete u svako doba dobiti na tel.021/520-333"
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke13.01.2005. u 15:31 - pre 233 meseci
Nesto razmisljam da uzmem ovu karticu. Kakva su iskustva sa kupovinom sa amazon.com npr. ? Izvinjavam se ako je vec bilo, nisam stigao da procitam celu temu.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka
(TOP topic, by Davor Vlajkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 179085 | Odgovora: 400 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.